TOPlist

Mistrovské utkání mužů
FC Jiskra B - Sokol Tatenice 0:4 (0:2)

V posledním domácím utkání této sezóny podlehlo B mužstvo FC Jiskry 2008 na stadiónu v Červené Vodě týmu Sokol Tatenice 0:4.


FC Jiskra, 10.6.2017, více

Mistrovské utkání mužů
Sopotnice - FC Jiskra B 2:0 (0:0)

FC Jiskra 2008 B sehrála předposlední utkání tohoto ročníku na půdě soupeřů, když zavítala do Sopotnice. V tomto utkání jsme domácím nakonec podlehli 2:0.


FC Jiskra, 4.6.2017, více

Mistrovské utkání mužů
FC Jiskra B - FK Mistrovice 3:3 (2:0) pk: 3:5

Programem 23.kola pokračovala o tomto víkendu II.třída okresního přeboru, kdy na stadión do Červené Vody přicestoval tým FK Mistrovice. utkání skončilo nerozhodným výsledkem 3:3 a bod navíc do tabulky za vyhraný penaltový rostřel si připsali tentokrát hosté.


FC Jiskra, 28.5.2017, více

Mistrovské utkání mužů Sokol Klášterec nad Orlicí - FC Jiskra B 3:1 (1:1)

V neděli odcestovalo naše B mužstvo k mistrovskému utkání do Klášterce nad Orlicí, kde chtělo navázat na páteční výhru proti Brandýsu. To se nakonec nepodařilo, když naši hráči podlehli domácím 3:1.


FC Jiskra, 21.5.2017, více

Mistrovské utkání mužů FC Jiskra B - Spartak Brandýs nad Orlicí 2:0 (0:0)

B mužstvo FC Jiskry 2008 odehrálo odložené utkání 18.kola v Červené Vodě s týmem Spartak Brandýs nad Orlicí, kde naši zvítězili 2:0.


FC Jiskra, 19.5.2017, více

Mistrovské utkání mužů
FC Jiskra B - 1.FC Žamberk B 0:1 (0:0)

B mužstvo FC Jiskry 2008 bojovalo o tomto víkendu podruhé za sebou na domácím stadiónu v Červené Vodě o důležité body, které však nedokázalo získat a týmu 1.FC Žamberk B podlehlo 0:1.


FC Jiskra, 14.5.2017, více
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
Prosetín FC Jiskra so 20.10. 09:30
starší žáci , Prosetín, mistrovské
Prosetín FC Jiskra so 20.10. 11:15
mladší žáci , Prosetín, mistrovské
FC Jiskra / Žamberk Vraclav so 20.10. 12:30
I. třída dorostu sk. B , Žamberk, mistrovské
FC Jiskra B Sopotnice so 20.10. 15:00
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
Tatenice FC Jiskra ne 21.10. 15:00
I.B třída , Tatenice, mistrovské
Dolní Čermná FC Jiskra B so 27.10. 14:00
II.třída OP , Dolní Čermná, mistrovské
FC Jiskra Slatiňany ne 28.10. 09:30
starší žáci , Králíky, mistrovské
FC Jiskra Slatiňany ne 28.10. 11:15
mladší žáci , Králíky, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Mistrovské utkání muži A Mistrovská utkání starší a mladší žáci FC Jiskra - Přelouč
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovské utkání mužů FC Jiskra B - Těchonín Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Řetová
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie