TOPlist

Sportovní dětská akce zvaná "Měsíc náborů".

Zdraví způsob života a radost z pohybu. I tak by se dala charakterizovat sportovní dětská akce, která se v pátek 8. září konala na fotbalovém stadionu v Králíkách. Jednalo se o jedinečný způsob, jak ukázat dětem, že pohyb není jenom špína, ale hlavně zábava.


FC Jiskra, 10.10.2017, více

Mistrovské utkání mužů
Sokol Tatenice - FC Jiskra 3:2 (1:1)

A mužstvo FC Jiskry 2008 odcestovalo na půdu nováčka soutěže do Tatenic, kde domácímu týmu podlehlo 3:2.


FC Jiskra, 8.10.2017, více

Mistrovské utkání dorostu
Sokol Tatenice - FC Jiskra 8:2 (5:0)

Dorost FC Jiskry 2008 odcestoval v neúplné sestavě do Tatenic, kde podlehl domácímu celku vysoko 8:2.


FC Jiskra, 7.10.2017, více

Mistrovské utkání mužů
FC Jiskra B - Sokol Rybník 4:0 (2:0)

Tým FC Jiskry 2008 B přivítal v Červené Vodě celek Sokola Rybník, který porazil 4:0 a poprvé v sezóně dokýzali naši hráči odehrát zápas bez obdržené branky.


FC Jiskra, 7.10.2017, více

Mistrovské utkání mužů
FC Jiskra - SK Sloupnice 5:0 (2:0)

A mužstvo FC Jiskra 2008 přehrálo na domácím stadiónu v Králíkách tým SK Sloupnice vysoko 5:0 a vyhouplo se již na páté místo v tabulce krajské I.B třídy.


FC Jiskra, 1.10.2017, více

Mistrovské utkání mužů Spartak Brandýs nad Orlicí - FC Jiskra B 5:1 (1:1)

B mužstvo FC Jiskry 2008 nedokázalo navázat na předchozí výsledky a z Brandýsa nad Orlicí si odváží vysokou porážku 5:1.


FC Jiskra, 1.10.2017, více
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
Dolní Dobrouč FC Jiskra B ne 22.4. 16:00
II.třída OP , Dolní Dobrouč, mistrovské
Těchonín FC Jiskra so 28.4. 16:00
I.B třída , Těchonín - Celné, mistrovské
FC Jiskra Dolní Újezd ne 29.4. 11:30
I. třída dorostu sk. B , Červená Voda, mistrovské
FC Jiskra B Rudoltice ne 29.4. 14:00
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
FC Jiskra Borová út 1.5. 14:00
I. třída dorostu sk. B , Králíky, mistrovské
Borová FC Jiskra so 5.5. 14:00
I. třída dorostu sk. B , Borová, mistrovské
FC Jiskra Libchavy so 5.5. 17:00
I.B třída , Králíky, mistrovské
Žamberk B FC Jiskra B ne 6.5. 17:00
II.třída OP , Žamberk, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Mistrovské utkání mladší žáci FC Jiskra B - Boříkovice Mistrovské utkání muži FC Jiskra B - Jehnědí
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovský turnaj mladší přípravka Červená Voda Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Jablonné n.o.
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie


akce


názevdat.čas
Mistrovské utkání mladších žáků ne 22.4. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Jablonné nad Orlicí
Mistrovské utkání mladších žáků so 28.4. 10:00
Rudoltice
Rudoltice - FC Jiskra A
Mistrovský turnaj mladší přípravka so 28.4. 09:00
Červená Voda
Účastníci: FC Jiskra, Dlouhoňovice, Rybník
Mistrovský turnaj starší přípravka so 28.4. 09:00
Dlouhoňovice
Účastníci: Dlouhoňovice, FC Jiskra, Jablonné n.O., Tatenice
Mistrovské utkání mladších žáků ne 29.4. 09:30
Červená Voda
FC Jiskra B - Dlouhoňovice
Mistrovské utkání mladších žáků 1.5. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Rudoltice
Mistrovské utkání mladších žáků so 5.5. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Lanškroun B
Mistrovský turnaj mladší přípravka so 5.5.
Jablonné n. O.
Účastníci: Jablonné n.O., FC Jiskra, Žichlínek A + B

Evropská Unie - Operační program Zaměstnanost