TOPlist

Mistrovské utkání mužů
FC Jiskra B - Sokol Němčice 0:1 (0:1)

B mužstvo FC Jiskry 2008 sehrálo v rámci 20.kola mistrovské utkání na domácí půdě v Červené Vodě s týmem Sokola Němčice, kterému podlehlo nejtěsnějším výsledkem 0:1.


FC Jiskra, 6.5.2017, více

Mistrovské utkání mužů
FK Dolní Dobrouč - FC Jiskra B 1:2 (0:1)

FC Jiskra 2008 B odcestovala po týdenní pauze způsobené nepříznivým počasím k dalšímu mistrovskému utkání. Tentokrát cestovala do Dolní Dobrouče, odkud si veze tři body za výhru 1:2.


FC Jiskra, 30.4.2017, více

Mistrovské utkání mužů
Fotbal Žichlínek - FC Jiskra B 4:1 (1:1)

FC Jiskra 2008 B odcestovala ke svému dalšímu mistrovskému utkání na půdu celku Fotbal Žichlínek, kterému podlehla 4:1, když naši hráči nestačili na domácí především ve druhém poločase.


FC Jiskra, 16.4.2017, více

Mistrovské utkání mužů
FC Jiskra B - Dolní Čermná 1:3 (1:1)

B mužstvo FC Jiskry 2008 poprvé v jarní části okusilo chuť porážky, když na domácím stadiónu v Červené Vodě nestačilo na tým Dolní Čermné, se kterým prohrálo 1:3.


FC Jiskra, 9.4.2017, více

Mistrovské utkání mužů
Sokol České Heřmanice - FC Jiskra B 0:3 (0:1)

B mužstvo FC Jiskry 2008 vstoupilo do jarních bojů úspěšně a to i ve venkovních utkáních výhrou 0:3, když o branky do sítě Sokola České Heřmanicese podělili Stašák, Skoták a Roček.


FC Jiskra, 2.4.2017, více

Mistrovské utkání mužů
FC Jiskra B - Sokol Rudoltice 3:1 (0:0)

B mužstvo FC Jiskry 2008 vstoupilo do jarní části sezóny 2016/2017 výhrou nad Sokolem Rudoltice 3:1. Těmito důležitými třemi body se dostáváme do klidnějších vod tabulky okresního přeboru.


FC Jiskra, 25.3.2017, více
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
Prosetín FC Jiskra so 20.10. 09:30
starší žáci , Prosetín, mistrovské
Prosetín FC Jiskra so 20.10. 11:15
mladší žáci , Prosetín, mistrovské
FC Jiskra / Žamberk Vraclav so 20.10. 12:30
I. třída dorostu sk. B , Žamberk, mistrovské
FC Jiskra B Sopotnice so 20.10. 15:00
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
Tatenice FC Jiskra ne 21.10. 15:00
I.B třída , Tatenice, mistrovské
Dolní Čermná FC Jiskra B so 27.10. 14:00
II.třída OP , Dolní Čermná, mistrovské
FC Jiskra Slatiňany ne 28.10. 09:30
starší žáci , Králíky, mistrovské
FC Jiskra Slatiňany ne 28.10. 11:15
mladší žáci , Králíky, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Mistrovské utkání muži A Mistrovská utkání starší a mladší žáci FC Jiskra - Přelouč
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovské utkání mužů FC Jiskra B - Těchonín Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Řetová
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie