TOPlist

muži B - odehrané zápasy, rozpis utkání


kolodomacíhostéGGPPENdendatumčastyp utkáníhřiště
2 Rybník FC Jiskra B 4:2 2:2 : ne 17.8. 17:00 mistrovské Rybník
3 FC Jiskra B Rudoltice 2:3 0:1 : so 23.8. 16:00 mistrovské Červená Voda
4 Žichlínek FC Jiskra 4:0 1:0 : ne 31.8. 16:00 mistrovské Žichlínek
5 FC Jiskra B Tatenice 6:2 2:1 : so 6.9. 16:00 mistrovské Červená Voda
7 FC Jiskra B Těchonín 6:0 2:0 : so 20.9. 16:00 mistrovské Červená Voda
8 Semanín FC Jiskra B 9:0 6:0 : so 27.9. 16:30 mistrovské Semanín
9 FC Jiskra B Dolní Dobrouč 3:1 0:1 : so 4.10. 16:00 mistrovské Červená Voda
10 Brandýs nad Orlicí FC Jiskra B 0:1 0:0 : ne 12.10. 15:30 mistrovské Brandýs n.Orl.
11 FC Jiskra B Sopotnice 1:2 0:0 : so 18.10. 15:30 mistrovské Červená Voda
12 Sloupnice FC Jiskra B 5:0 2:0 : ne 26.10. 14:30 mistrovské Sloupnice
13 FC Jiskra Boříkovice 2:2 1:1 5:4 so 1.11. 14:00 mistrovské Červená Voda
1 FC Jiskra B Žamberk B 1:3 1:1 : so 8.11. 14:00 mistrovské Červená Voda
14 Žamberk B FC Jiskra B 4:2 1:1 : ne 16.11. 13:30 mistrovské Žamberk
15 FC Jiskra B Rybník 1:1 1:0 3:4 so 28.3. 15:00 mistrovské Červená Voda
17 FC Jiskra Žichlínek 1:2 1:2 : ne 12.4. 16:00 mistrovské Červená Voda
18 Tatenice FC Jiskra B 3:2 2:1 : ne 19.4. 16:00 mistrovské Tatenice
20 Těchonín FC Jiskra B 3:2 1:2 : so 2.5. 16:00 mistrovské Těchonín - Celné
21 FC Jiskra B Semanín 1:8 1:4 : so 9.5. 16:00 mistrovské Červená Voda
22 Dolní Dobrouč FC Jiskra B 3:2 1:1 : so 17.5. 16:00 mistrovské Dolní Dobrouč
23 FC Jiskra B Brandýs nad Orlicí 2:2 1:1 5:4 so 23.5. 16:00 mistrovské Červená Voda
16 Rudoltice FC Jiskra 3:5 0:3 : st 27.5. 18:00 mistrovské Rudoltice
24 Sopotnice FC Jiskra B 2:2 2:1 1:3 ne 31.5. 17:00 mistrovské Sopotnice
25 FC Jiskra B Sloupnice 5:0 1:0 : so 6.6. 16:00 mistrovské Červená Voda
26 Boříkovice FC Jiskra B 2:2 2:0 3:4 so 13.6. 16:00 mistrovské Boříkovice

muži B - tabulka


PořadíTýmPZVRPSBPKTP
1.Brandýs nad Orlicí1383237:17281( 9)
2.Semanín1282239:12271( 8)
3.Sloupnice1382336:16271( 8)
4.Žamberk B1372430:17252( 5)
5.Rybník1372426:26252( 2)
6.Žichlínek1371527:24231( 1)
7.Sopotnice1371535:2822( 1)
8.Těchonín1371525:3122( 1)
9.Tatenice1333727:37142( -6)
10.Dolní Dobrouč1332826:38121(-10)
11.FC Jiskra 2008 B1331925:40111(-11)
12.Boříkovice1324720:3910( -8)
13.Rudoltice13201117:456(-12)
zobrazit všechny tabulky

muži B - ostatní výsledky kola


domácíhostévýspol
BoříkoviceTěchonín1:3(0:1)
RudolticeSopotnice0:2(0:0)
RybníkSloupnice2:1(1:1)
TateniceDolní Dobrouč3:1
ŽichlínekBrandýs nad Orlicí2:7(1:2)
Žamberk BFC Jiskra 2008 B4:2(1:1)

muži B - příští kolo


domácíhostédatumden