TOPlist

starší žáci - odehrané zápasy, rozpis utkání


kolodomacíhostéGGPPENdendatumčastyp utkáníhřiště
2 FC Jiskra Sebranice 4:1 2:1 : ne 31.8. 14:30 mistrovské Králíky
5 Vraclav/Zámrsk FC Jiskra 3:2 2:0 : so 20.9. 13:30 mistrovské Vraclav
3 Kunčina/Mladějov FC Jiskra 1:7 1:3 : ne 28.9. 10:00 mistrovské Mladějov
7 Radiměř FC Jiskra 1:10 0:2 : so 4.10. 13:30 mistrovské Radiměř
8 FC Jiskra Rudoltice 14:0 6:0 : ne 12.10. 13:30 mistrovské Králíky
9 Žichlínek FC Jiskra 2:2 1:1 5:3 ne 19.10. 10:00 mistrovské Žichlínek
10 FC Jiskra Tatenice 5:0 3:0 : ne 26.10. 12:00 mistrovské Králíky
6 FC Jiskra Rybník 5:2 2:2 : ut 28.10. 12:00 mistrovské Králíky
1 FC Jiskra Albrechtice 4:0 2:0 : so 1.11. 11:30 mistrovské Červená Voda
11 Dolní Čermná FC Jiskra 0:8 0:4 : ne 9.11. 09:30 mistrovské Dolní Čermná
13 Sebranice FC Jiskra 0:4 0:3 : ne 12.4. 10:00 mistrovské Sebranice
14 FC Jiskra Kunčina/Mladějov 5:0 0:0 : so 18.4. 14:30 mistrovské Králíky
16 FC Jiskra Vraclav/Zámrsk 2:2 0:1 4:5 ne 3.5. 14:30 mistrovské Králíky
12 Albrechtice u Lanškrouna FC Jiskra 1:1 1:0 0:2 st 6.5. 17:00 mistrovské Albrechtice u Lanškrouna
17 Rybník FC Jiskra 3:1 1:1 : so 9.5. 14:00 mistrovské Rybník
18 FC Jiskra Radiměř 2:1 0:0 : so 16.5. 14:30 mistrovské Králíky
19 Rudoltice FC Jiskra 1:15 0:8 : ne 24.5. 13:30 mistrovské Rudoltice
20 FC Jiskra Žichlínek 4:0 3:0 : ne 31.5. 14:30 mistrovské Králíky
21 Tatenice FC Jiskra 0:7 0:5 : ne 7.6. 10:00 mistrovské Tatenice
22 FC Jiskra Dolní Čermná 6:0 4:0 : ne 14.6. 14:30 mistrovské Králíky

starší žáci - tabulka


PořadíTýmPZVRPSBPKTP
1.Vraclav/Zámrsk1090146:1327( 9)
2.FC Jiskra 2008/Boříkovice1081161:1025( 10)
3.Sebranice1072145:8241( 5)
4.Žichlínek1061333:14201( 4)
5.Tatenice1051429:16171( 4)
6.Albrechtice951323:1416( 1)
7.Rybník840422:2212( 0)
8.Radiměř1030728:389( -6)
9.Dolní Čermná1020810:386( -9)
10.Kunčina / Mladějov91087:623( -9)
11.Rudoltice1000108:770(-12)
zobrazit všechny tabulky

starší žáci - ostatní výsledky kola


domácíhostévýspol
RadiměřVraclav/Zámrsk1:6(0:3)
ŽichlínekKunčina / Mladějov10:1(7:1)
TateniceSebranice1:1(1:0)
Dolní ČermnáFC Jiskra 2008/Boříkovice0:8(0:4)

starší žáci - příští kolo


domácíhostédatumden