TOPlist

Mistrovské utkání mladších žáků FC Jiskra A - FO Lanškroun B 7:1 (2:0)

V neděli bylo na programu jako první, utkání mladších žáků FC Jiskry A proti Lanškrounu B. V první půli se nám střelecky nedařilo, ale v druhé půlce to bylo daleko lepší a proto jsme zaslouženě vyhráli 7:1.


FC Jiskra, 17.9.2017, více

Mistrovské utkání dorostu
FC Jiskra - Sokol Dolní Újezd 5:0 (2:0)

Druhé utkání o tomto víkendu sehrálo naše dorostenecké mužstvo, když na stadiónu v Králíkách porazilo tým Sokola Dolní Újezd 5:0.


FC Jiskra, 17.9.2017, více

Mistrovské utkání mužů
FC Jiskra - Sokol Těchonín 9:0 (3:0)

FC Jiskra 2008 doslova rozstřílela poslední tým krajské I.B třídy Sokol Těchonín, kterému naložila na cestu domů neuvěřitelných devět branek.


FC Jiskra, 17.9.2017, více

Mistrovské utkání mladších žáků TJ Sokol Rudoltice - FC Jiskra 2008 B 13:1 (8:0)

Mladší žáci FC Jiskry B zavítali na své další mistrovské utkání do Rudoltic. Nedokázali se vyrovnat místnímu celku a prohráli 13:1.


FC Jiskra, 16.9.2017, více

Mistrovský turnaj starší přípravky v Dlouhoňovicích

Naše starší přípravka se zúčastnila turnaje v Dlouhoňovicích. Počasí se ani na tomto turnaji neumoudřilo a naši hráči z FC Jiskry obsadili tentokrát 3. místo.


FC Jiskra, 16.9.2017, více

Mistrovský turnaj mladší přípravky v Rokytnici v Orlických Horách

Další z řady turnajů mladší přípravky se uskutečnil v Rokytnici v Orlických Horách. V nevlídném počasí se naší FC Jiskře moc nedařilo a obsadilo 4. místo.


FC Jiskra, 16.9.2017, více
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další>
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
Klášterec nad Orlicí FC Jiskra B čt 28.9. 15:00
II.třída OP , Klášterec n. Orl., mistrovské
FC Jiskra Tatenice čt 28.9. 13:30
I. třída dorostu sk. B , Králíky, mistrovské
FC Jiskra Sloupnice ne 1.10. 15:30
I.B třída , Králíky, mistrovské
Brandýs nad Orlicí FC Jiskra B ne 1.10. 15:30
II.třída OP , Brandýs n. Orl., mistrovské
Tatenice FC Jiskra so 7.10. 15:30
I. třída dorostu sk. B , Tatenice, mistrovské
FC Jiskra B Rybník so 7.10. 15:30
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
Tatenice FC Jiskra ne 8.10. 15:30
I.B třída , Tatenice, mistrovské
Dolní Čermná FC Jiskra B so 14.10. 15:00
II.třída OP , Dolní Čermná, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Měsíc náborů Mistrovské utkání dorostu FC Jiskra- Vraclav
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Dolní Újezd B Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Ústí nad Orlicí B
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie


akce


názevdat.čas
Mistrovské utkání mladších žáků čt 28.9. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Jablonné nad Orlicí
Mistrovské utkání mladších žáků so 30.9. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - FC Jiskra B
Mistrovský turnaj starší přípravky so 30.9. 09:00
Řetová
Účastníci: Řetová, FC Jiskra, Němčice, Sruby/Dobříkov
Mistrovské utkání mladších žáků ne 1.10. 13:30
Brandýs n. Orl.
Brandýs nad Orlicí - FC Jiskra B
Mistrovský turnaj mladší přípravky ne 1.10. 09:00
Žichlínek
Účastníci: Žichlínek B, Žichlínek A, FC Jiskra, Rybník
Mistrovské utkání mladších žáků so 7.10. 13:00
Červená Voda
FC Jiskra B - Jablonné nad Orlicí
Mistrovský turnaj starší přípravky so 7.10. 09:00
Tatenice
Účastníci: Tatenice, FC Jiskra, Luková, Dolní Dobrouč
Mistrovský turnaj mladší přípravky so 7.10. 09:00
Červená Voda
Účastníci: FC Jiskra, Tatenice, Němčice, Jablonné n. O.

Evropská Unie - Operační program Zaměstnanost