TOPlist

Přátelské utkání mužů
FC Jiskra B - SK Úvaly B 2:5 (0:2)

První přátelské utkání našich mužů skončilo výsledkově neúspěšně. Herní projev týmu se ovšem od začátku do konce lepšil. Nic to ovšem nemění na faktu, že je stále co zdokonalovat.

Tradiční utkání zimní přípravy sehrálo naše B mužstvo s týmem SK Úvaly B, kdy vzájemné pomyslné klání již došlo k úctyhodnému číslu osm. Tedy osmý zápas, v němž porovnal náš celek síly s kádrem účastnícím se okresního přeboru Prahy - Východ, kde se v tomto ročníku drží na 12.místě tabulky.

V prvním poločase byli hosté z Úval jednoznančně lepším týmem. Vytvářeli si velmi lehce šance, které dokázali zakončit úspěšným vstřelením branky. My jsme zcela bez šancí nebyli, ale bohužel nikdo nedokázal zakončit přesně.

Druhý poločas byl z naší strany mnohem pohlednější. Přesto je na místě podotknout, že hosté si s přehledem kontrolovali výsledek, který jsme dokázali pouze dvakrát korigovat. I tentokrát se dá hodnotit, že hráči Úval B vyhráli zaslouženě.

FC Jiskra 2008 tímto děkuje realizačnímu týmu, hráčům a dalším funkcionářům SK Úvaly za sehrání tohoto přípravného zápasu a celému klubu přejeme hodně sportovních úspěchů v nadcházejícím fotbalovém roce 2017.

FC Jiskra 2008 B - SK Úvaly B 2:5 (0:2) Branky FC: Matoulek, Musil. Rozhodčí: Kerhát Patrik (Lanškroun). ŽK: 0:0. Diváků: 10. Stadión: UMT Lanškroun.

Sestava FC Jiskry 2008: Opravil Martin - Fňouk Milan, Kolbe Zdeněk, Vágner František, Kopecký Jaroslav, Stašák Pavel, Votoupal Šimon, Roček Patrik, Maleček Michal, Bednář Miroslav, Pasker Jakub, Koreň Jan, Dušek Josef, Matoulek Martin, Musil Pavel.

Bilance vzájemných zápasů FC Jiskra B - SK Úvaly B:
2 - 1 - 5 skóre 18:26
Výsledky: 2:3 (2010); 3:6 (2011); 4:0 (2012); 3:1 (2013); 4:4 (2014); 0:1 (2015); (zrušeno z důvodu špatného počasí 2016); 0:6 (2017); 2:5 (2018).