TOPlist

FC Jiskra 2008 informuje o nadcházejících akcích pro rok 2018

Co vše můžou hráči i fanoušci FC Jiskry 2008 očekávat během roku 2018? Zde přinášíme několik informací, které pomohou všem v plánování svého volna pro návštěvy našich jednotlivých akcí.

Vzhledem k pozvolnému příchodu jara a tedy opět k nového sportovního roku, připravili jsme pro vás dílčí přehled akcí, které plánujeme v roce 2018. Samozřejmě během roku bude adekvátně doplněn či upraven.

V sobotu 24.března 2018 od 14:30 hod. zahájí jarní část sezóny 2017/2018 okresního přeboru II.třídy mistrovským utkáním B mužstvo FC Jiskry 2008, které přivítá v Červené Vodě tým Sokola Němčice.

A mužstvo o den později, tedy 25.března 2018 odcestuje na půdu Jiskry Ústí nad Orlicí B, kde od 14:30 hod. na umělé trávě zahájí jarní část sezóny 2017/2018 krajské I.B třídy - skupiny B.

Mládežnické kategirie zahajá jarní část sezóny a v dubnu, kdy se postupně zapojí po dorostu do mistrovských soutěží také celky mladších žáků a jednotlivých přípravek. Přesný rozpis zápasů již naleznete na našich stránkách.

23.června 2018 se znovu na trávník do Červené Vody vrací turnaj s názvem Hornbach cup, kdy se ve fotbalovém turnaji představí 14 mužstev z jednotlivích firemních divizí rozsetých po celé České republice a na Slovensku. Akce bude mít i doprovodný program v podobě doplňujících soutěží a pozápasové živé hudbě.

21.července 2018 uspořádá FC Jiskra 2008 již tradiční závod horských kol s názvem Jeřáb 1003. V tomto roce bude konat desátý ročník populárního závodu.

FC Jiskra 2008 dále plánuje i tradiční doplňkové kace jako je pálení čarodějnic, začátkem srpna se bude účastnit tradičního turnaje starostů, který letos pořádá Sokol Těchonín a plánováno je i několik přípravných zápasů během letní přestávky různých kategorií a to jak v Červené Vodě, tak i v Králíkách.

V červnu 2018 odcestuje opět naše mužstvo starých pánů reprezentovat barvy FC Jiskry na mezinárodní turnaj do Polska do města Wloszakowice. A naopak v srpnu či v září přivítáme v Červené Vodě fotbalové týmy jak z Wloszakowic, tak ze sousedního Śmigelu.

V současné době připravuje FC Jiskra 2008 pro fanoušky a příznivce nové prostory v klubovně v Červené Vodě, kde probíhá rozsáhlá rekonstrukce. Ta by měla být hotova do prvního jarního utkání.

Závěrem Vám děkujeme za přízeň v loňském roce a věříme, že si cestu najdete na jednotlivé akce i stadióny v Králíkách či v Červené Vodě během celého roku 2018.

FC Jiskra

další články