TOPlist

Mistrovské utkání mužů
1.FC Žamberk B - FC Jiskra 2:1 (1:1)

B mužstvo FC Jiskry 2008 odcestovalo k dalšímu svému mistrovskému utkání na půdu B týmu Žamberka, kde nakonec těsně podlehlo domácím 2:1.

B mužstvo odcestovalo k dalšímu mistrovskému utkání do Žamberka, kde se utkalo s tamním B týmem o důležité body do tabulky.

Utkání začalo velmi rychlým tempem a kdo přišel později na domácí stadión, byl ochuzen hned o dvě branky. Domácí se dostali do vedení již ve 3.min., když se prosadil střelecky Vanický - 1:0. O dvě minuty později dostal ideální míč na kopačky Pasker a prakticky ihned vyrovnal - 1:1. V následujíchc minutách první půle bylo neustále na co koukat, ale z četných vyložených šancí, ani jedna neskončila v bráně.

Po změně stran byla hra prakticky totožná jako v první pětačtyřicetiminutovce. Ovšem až do 58.min., kdy naše obrana chybovala a nedokázala odvrátit domácí útok, na jehož konci byl Huška - 2:1. Naši hráči se dlouhé minuty snažili o druhé vyrovnání v zápase, ale to bohužel nepřišlo. I když k vyrovnání nechybělo mnoho, body nakonec zůstali domácímu celku.

Následující utkání je na programu hned v úterý, v dohrávce 14.kola, kdy přivítáme na stadiónu v Červené Vodě tým Sokola Němčice.

1.FC Žamberk B - FC Jiskra 2008 B 2:1 (1:1) Branky: 3.Vanický, 58.Huška - 5.Pasker. Rozhodčí: Serbousek Petr (Kameničná) - Fiedler Radek, Ilnytska Marta. ŽK: 1:0. Diváků: 100. Stadión: Žamberk.

Sestava Žamberka B: Hubálek Tomáš - Třináctý Jan, Zach Pavel, Molnár Jakub, Ulrych Jonáš (75.Kos Libor), Pirkl Jiří (65.Plundra David), Huška Pavel, Bartoň Jan, Chládek Petr, Lesák Lubomír (50.Rudolecký Jakub), Cvik Mikuláš (85.Ulrych Jakub).

Sestava FC Jiskry B: Šnevajs Tomáš - Uhlíř Karel, Kolbe Zdeněk, Fňouk Milan (67.Vágner František), Stašák Pavel, Maleček Michal, Votoupal Šimon, Kopecký Jaroslav, Hnátnický Martin, Pasker Jakub, Roček Patrik (61.Bednář Miroslav).