TOPlist

Přátelské utkání mužů Tatran Lichkov - FC Jiskra C 6:3 (2:1)

Také C mužstvo se pylně připravuje na nadcházející ročník sezóny 2009/2010 a jako generálku sehrálo přátelské utkání v nedalekém Lichkově, kde s místním Tatranem prohrálo 6:3. O branky C mužstva se postarali Michalička, Mikuláš P., a Vyšohlíd.

Poslední přátelské utkání před začátkem nové sezóny v okresním přeboru III.třídy sehrál náš celek s Tatranem Lichkov. Obě mužstva se potkají v neděli 06.09.2009 na hřišti v Králíkách. Dnešní zápas byl po celý průběh velmi vyrovnaný. šance se vytvářeli na obou stranách, přesto v koncovce byli lepší zkušenější hráči domácího celku. FC Jiskra C držela po celou dobu krok s houževnatými hráči Lichkova, až v posledních dvaceti minutách již nestačili odolávat tluku Tatranu. O branky C mužstva se postarali nejprve Jakub Michalička, na něhož navázali Pavel Mikuláš a Egon Vyšohlíd. Utkání tak skončilo 6:3.


Tatran Lichkov - FC Jiskra Králíky-Červená Voda C 6:3 (2:1) Branky: 28.Michalička, 57.Mikuláš, 65.Vyšohlíd. Rozhodčí: Martin Matoulek. ŽK: 0:0. Diváků: 70. Stadion: Lichkov.

JP

další články