TOPlist

Mistrovské utkání mužů FC Jiskra C - Sokol Dolní Třešňovec 4:4 (3:2) pk.: 2:3

FC Jiskra C na stadiónu v Králíkách přivítala tým Sokol Dolní Třešňovec. Ten, kdo utkání neviděl, přišel o skutečné brankové hody, když samotný zápas skončil vysokou remízou 4:4. Vzhledem k pravidlům v této sezóně se o dalším bodu rozhodovalo v penaltovém rozstřelu, který domácím hráčům nejde. Jinak tomu nebylo ani nyní.

Na stadiónu v Králíkách se utkalo naše C mužstvo s týmem ze spodní části tabulky. Hosté z Dolního Třešňovce však chtěli u nás bodovat, což se jim skutečně podařilo. Utkání přineslo velkou řadu branek, což bylo pro všechny přítomné diváky skutečně podívanou. Vysoká remíza 4:4 se však nerodila lehce.

FC Jiskra C otevřela skóre utkání, když se nejprve trefil do hostující branky Pařízek. Na vyrovnání se nečekalo dlouho. Hosté vyrovnali Kostem. Vedení na naši stranu znovu strhl Šoka - 2:1. Dolnotřešňovští opět dokázali dotáhnout, když jejich druhou branku vstřelil Ambrož. Poločasové vedení našich fotbalistů zařídil svojí druhou brakou Pařízek a do kabin se odcházelo za příznivého stavu 3:2.

V druhém poločasu se nám již tolik nedařilo. Hosté znovu vyrovnali Pekařem, ale naši vedení dokázali znovu strhnout na svoji stranu. V 80.min. se prosadil Kostúr - 4:3. Když už vše nasvědčovali k tomu, že tři body zůstanou v Králíkách, v 91.min. sudí Dvořák nařídil pokutový kop, ze kterého se hostující Mačát trefil přesně - 4:4. Tímto si oba celky připsali bod do tabulky. O tom dalším - nadstandartním - se rozhodovalo v penaltovém rozstřelu, který se nám tradičně nepodařil. Prohra 2:3 znamenala, že dva doby nakonec získal Dolní Třešňovec a my se propadli na sedmé místo tabulky.

FC Jiskra Králíky-Červená Voda C - Sokol Dolní Třešňovec 4:4 (3:2) pk.: 2:3 Branky: Pařízek 2, Šoka, Kostúr - Kost, Ambrož, Pekař, Mačát. Rozhodčí: Dvořák Zdeněk (Dolní Dobrouč). ŽK: 2:1. Diváků: 50. Stadión: Králíky.