TOPlist

Mistrovské utkání mladších žáků FC Jiskra A - FO Lanškroun B 7:1 (2:0)

V neděli bylo na programu jako první, utkání mladších žáků FC Jiskry A proti Lanškrounu B. V první půli se nám střelecky nedařilo, ale v druhé půlce to bylo daleko lepší a proto jsme zaslouženě vyhráli 7:1.


FC Jiskra, 17.9.2017, více

Mistrovské utkání mladších žáků TJ Sokol Rudoltice - FC Jiskra 2008 B 13:1 (8:0)

Mladší žáci FC Jiskry B zavítali na své další mistrovské utkání do Rudoltic. Nedokázali se vyrovnat místnímu celku a prohráli 13:1.


FC Jiskra, 16.9.2017, více

Mistrovské utkání mladších žáků Řetová/Sloupnice - FC Jiskra 2008 A 0:8 (0:3)

Utkání mladších žáků ve vzdálené Řetové se vyvíjelo pro FC Jisrku velmi slibně a zaslouženě vyhrála 0:8.


FC Jiskra, 10.9.2017, více

Mistrovské utkání mladších žáků FC Jiskra A - TJ Sokol Verměřovice 4:2 (2:1)

Mistrovské utkání FC Jiskry, které se odehrálo na domácí půdě vyhráli naši borci nad Verměřovicemi 4:2.


FC Jiskra, 3.9.2017, více

Mistrovské utkání mladších žáků TJ Luková - FC Jiskra 2008 B 10:2 (2:2)

Utkání mladších žáků na domácí půdě Lukové se vyvíjelo slibně, ale nakonec našim borcům došli síly a prohráli vysoko 10:2


FC Jiskra, 2.9.2017, více

Mistrovské utkání mladších žáků FC Jiskra A - TJ Spartak Brandýs n. Orlicí 12:0 (6:0)

Ve čtvrtečním utkání dokázalo mužstvo mladších žáků FC Jiskra A porazit hosty z Brandýsa nad Orlicí vysoko 12:0


FC Jiskra, 31.8.2017, více
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
Albrechtice FC Jiskra B so 2.6. 16:00
II.třída OP , Albrechtice u Lanškrouna, mistrovské
FC Jiskra Žichlínek ne 3.6. 14:30
I. třída dorostu sk. B , Králíky, mistrovské
FC Jiskra Lanškroun B ne 3.6. 17:00
I.B třída , Králíky, mistrovské
Opatovec FC Jiskra so 9.6. 17:00
I.B třída , Opatovec, mistrovské
Dolní Újezd FC Jiskra ne 10.6. 14:30
I. třída dorostu sk. B , Dolní Újezd, mistrovské
FC Jiskra B Verměřovice ne 10.6. 14:00
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
FC Jiskra Zámrsk so 16.6. 17:00
I.B třída , Králíky, mistrovské
Žichlínek FC Jiskra B ne 17.6. 16:00
II.třída OP , Žichlínek, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Mistrovské utkání muži FC Jiskra B - Rudoltice Mistrovské utkání mladší žáci FC Jiskra B - Boříkovice
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovské utkání dorostu FC Jiskra- Vraclav Mistrovský turnaj mladší přípravka Červená Voda
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie


akce


názevdat.čas
Mistrovské utkání mladších žáků ne 3.6. 13:30
Brandýs n. Orl.
Brandýs nad Orlicí - FC Jiskra B
Mistrovské utkání mladších žáků ne 3.6. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Verměřovice
Mistrovské utkání mladších žáků so 9.6. 10:00
Brandýs n. Orl.
Brandýs nad Orlicí - FC Jiskra A
Mistrovské utkání mladších žáků ne 10.6. 11:30
Červená Voda
FC Jiskra B - Lanškroun B
Mistrovské utkání mladších žáků so 16.6. 13:00
Červená Voda
FC Jiskra B - FC Jiskra A
Turnaj HORNBACH (CZ + SK) so 23.6. 09:00
Červená Voda
Za účasti všech divizí na území České a Slovenské republiky
10. ročník závodu Jeřáb 1003 so 21.7. 11:00
Červená Voda
Pravidelný závod horských kol, zařazený do seriálu Šumperského poháru horských kol.

Evropská Unie - Operační program Zaměstnanost