TOPlist

Mistrovské utkání mužů FC Jiskra - Sokol Dolní Újezd B 1:1 (0:0) pk: 3:4

Na domácím stadiónu v Králíkách remizovalo A mužstvo FC Jiskry 2008 1:1 s B týmem Dolního Újezdu. V penaltovém rozstřelu pak měli více štěstí hosté, když jej vyhráli 3:4 a připsali si druhý bod z utkání.


FC Jiskra, 26.8.2018, více

Mistrovské utkání dorostu FC Jiskra / Žamberk - FK Kameničky 0:7 (0:4)

Dorost souklubí FC Jiskry 2008 a 1.FC Žamberka odehrál utkání krajské I. třídy v Králíkách, kdy podlehl soupeři z Kameničekvysoko 0:7.


FC Jiskra, 26.8.2018, více

Mistrovské utkání mužů
Sokol Verměřovice - FC Jiskra B 4:0 (3:0)

B mužstvo FC Jiskry 2008 odcestovalo k utkání 3.kola okresního přeboru II.třídy na půdu Sokola Verměřovice, kde naši hráči podlehli domácímu celku 4:0.


FC Jiskra, 25.8.2018, více

Mistrovské utkání mužů SKP Slovan Moravská Třebová B - FC Jiskra 1:3 (0:2)

A mužstvo FC Jiskry 2008 navázalo na úvodní kolo krajské I.B třídy a ze stadiónu Moravské Třebové přivezlo další tři body do tabulky po výhře 1:3.


FC Jiskra, 19.8.2018, více

Mistrovské utkání dorostu Sokol Vraclav - FC Jiskra / Žamberk 5:1 (3:1)

Dorost odcestoval k prvnímu mistrovskému utkání na půdu Sokola Vraclav, kde souklubí FC Jiskry 2008 a 1.FC Žamberk prohrálo v neúplné sestavě 5:1.


FC Jiskra, 18.8.2018, více

Mistrovské utkání mužů
FC Jiskra B - Sokol Těchonín 11:0 (8:0)

První letošní domácí utkání sehrálo B mužstvo FC Jiskry v Červené Vodě proti týmu Sokola Těchonín, který sestoupil z krajské I.B třídy. Oslabený soupeř obdržel od našich hráčů jedenáct branek.


FC Jiskra, 18.8.2018, více
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
Prosetín FC Jiskra so 20.10. 09:30
starší žáci , Prosetín, mistrovské
Prosetín FC Jiskra so 20.10. 11:15
mladší žáci , Prosetín, mistrovské
FC Jiskra / Žamberk Vraclav so 20.10. 12:30
I. třída dorostu sk. B , Žamberk, mistrovské
FC Jiskra B Sopotnice so 20.10. 15:00
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
Tatenice FC Jiskra ne 21.10. 15:00
I.B třída , Tatenice, mistrovské
Dolní Čermná FC Jiskra B so 27.10. 14:00
II.třída OP , Dolní Čermná, mistrovské
FC Jiskra Slatiňany ne 28.10. 09:30
starší žáci , Králíky, mistrovské
FC Jiskra Slatiňany ne 28.10. 11:15
mladší žáci , Králíky, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Mistrovské utkání muži FC Jiskra - Žichlínek Mistrovské utkání muži FC Jiskra - Jablonné nad Orlicí
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Dolní Újezd B Mistrovské utkání mužů FC Jiskra B - Těchonín
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie