TOPlist

fotbal v příštích dnech - zápasy


kolodomácíhostédendatumčassoutežtyp utkáníhřiště


příští kolo mistrovských utkání


I.B třída (A mužstvo)
domácíhostédatumden
II. třída (B mužstvo)
domácíhostédatumden


rozpis mistrovských utkání - podzim 2014 rozpis utkání (pdf) - poslední aktualizace 15.8.2014)


kolodomácíhostédendatumčassoutežtyp utkáníhřiště
2 FC Jiskra Jablonné nad Orlicí ne 17.8. 17:00 I.B třída mistrovské Králíky
2 Rybník FC Jiskra B ne 17.8. 17:00 II.třída OP mistrovské Rybník
3 FC Jiskra B Rudoltice so 23.8. 16:00 II.třída OP mistrovské Červená Voda
3 Sebranice FC Jiskra so 23.8. 17:00 I.B třída mistrovské Sebranice
2 Libchavy FC Jiskra so 30.8. 14:00 I. třída dorostu sk. B mistrovské Libchavy
2 FC Jiskra Sebranice ne 31.8. 14:30 starší žáci mistrovské Králíky
4 Žichlínek FC Jiskra ne 31.8. 16:00 II.třída OP mistrovské Žichlínek
4 FC Jiskra Kamenná Horka ne 31.8. 17:00 I.B třída mistrovské Králíky
3 FC Jiskra Rudoltice so 6.9. 13:30 I. třída dorostu sk. B mistrovské Červená Voda
5 FC Jiskra B Tatenice so 6.9. 16:00 II.třída OP mistrovské Červená Voda
5 Cerekvice nad Loučnou FC Jiskra so 6.9. 17:00 I.B třída mistrovské Cerekvice
4 Žichlínek/Tatenice FC Jiskra so 13.9. 13:00 I. třída dorostu sk. B mistrovské Žichlínek
6 FC Jiskra Verměřovice ne 14.9. 17:00 I.B třída mistrovské Králíky
5 Vraclav/Zámrsk FC Jiskra so 20.9. 13:30 starší žáci mistrovské Vraclav
5 FC Jiskra Rybník so 20.9. 13:30 I. třída dorostu sk. B mistrovské Červená Voda
7 FC Jiskra B Těchonín so 20.9. 16:00 II.třída OP mistrovské Červená Voda
7 Ústí nad Orlicí B FC Jiskra ne 21.9. 16:30 I.B třída mistrovské UMT Ústí n.O.
8 Semanín FC Jiskra B so 27.9. 16:30 II.třída OP mistrovské Semanín
3 Kunčina/Mladějov FC Jiskra ne 28.9. 10:00 starší žáci mistrovské Mladějov
6 Jaroměřice/M.Trnávka FC Jiskra ne 28.9. 13:30 I. třída dorostu sk. B mistrovské M.Trnávka
8 FC Jiskra Čistá ne 28.9. 16:30 I.B třída mistrovské Králíky
7 FC Jiskra Dolní Třešňovec so 4.10. 13:30 I. třída dorostu sk. B mistrovské Červená Voda
7 Radiměř FC Jiskra so 4.10. 13:30 starší žáci mistrovské Radiměř
9 FC Jiskra B Dolní Dobrouč so 4.10. 16:00 II.třída OP mistrovské Červená Voda
9 Řetová FC Jiskra ne 5.10. 16:00 I.B třída mistrovské Řetová
8 Kunčina FC Jiskra ne 12.10. 10:15 I. třída dorostu sk. B mistrovské Kunčina
8 FC Jiskra Rudoltice ne 12.10. 13:30 starší žáci mistrovské Králíky
10 FC Jiskra Morašice ne 12.10. 16:00 I.B třída mistrovské Králíky
10 Brandýs nad Orlicí FC Jiskra B ne 12.10. 15:30 II.třída OP mistrovské Brandýs n.Orl.
9 FC Jiskra Staré Město/Třebářov so 18.10. 13:00 I. třída dorostu sk. B mistrovské Červená Voda
11 FC Jiskra B Sopotnice so 18.10. 15:30 II.třída OP mistrovské Červená Voda
11 Polička B FC Jiskra so 18.10. 15:30 I.B třída mistrovské Polička 2
9 Žichlínek FC Jiskra ne 19.10. 10:00 starší žáci mistrovské Žichlínek
10 FC Jiskra Tatenice ne 26.10. 12:00 starší žáci mistrovské Králíky
1 Linhartice/Boršov FC Jiskra ne 26.10. 12:15 I. třída dorostu sk. B mistrovské Linhartice
12 FC Jiskra Dlouhá Loučka ne 26.10. 14:30 I.B třída mistrovské Králíky
12 Sloupnice FC Jiskra B ne 26.10. 14:30 II.třída OP mistrovské Sloupnice
6 FC Jiskra Rybník ut 28.10. 12:00 starší žáci mistrovské Králíky
1 FC Jiskra Lanškroun B ut 28.10. 14:30 I.B třída mistrovské Králíky
1 FC Jiskra Albrechtice so 1.11. 11:30 starší žáci mistrovské Červená Voda
13 FC Jiskra Boříkovice so 1.11. 14:00 II.třída OP mistrovské Červená Voda
13 Libchavy FC Jiskra so 1.11. 14:00 I.B třída mistrovské Libchavy
1 FC Jiskra B Žamberk B so 8.11. 14:00 II.třída OP mistrovské Červená Voda
11 Dolní Čermná FC Jiskra ne 9.11. 09:30 starší žáci mistrovské Dolní Čermná
14 Žamberk B FC Jiskra B ne 16.11. 13:30 II.třída OP mistrovské Žamberk
15 FC Jiskra B Rybník so 28.3. 15:00 II.třída OP mistrovské Červená Voda
15 Jablonné nad Orlicí FC Jiskra ne 29.3. 15:00 I.B třída mistrovské Jablonné nad Orlicí
11 FC Jiskra Libchavy so 11.4. 13:30 I. třída dorostu sk. B mistrovské Červená Voda
17 Kamenná Horka FC Jiskra so 11.4. 16:30 I.B třída mistrovské Kamenná Horka
13 Sebranice FC Jiskra ne 12.4. 10:00 starší žáci mistrovské Sebranice
17 FC Jiskra Žichlínek ne 12.4. 16:00 II.třída OP mistrovské Červená Voda
16 FC Jiskra Sebranice ut 14.4. 17:30 I.B třída mistrovské Králíky
12 Rudoltice FC Jiskra so 18.4. 13:30 I. třída dorostu sk. B mistrovské Rudoltice
14 FC Jiskra Kunčina/Mladějov so 18.4. 14:30 starší žáci mistrovské Králíky
18 FC Jiskra Cerekvice nad Loučnou so 18.4. 17:00 I.B třída mistrovské Králíky
18 Tatenice FC Jiskra B ne 19.4. 16:00 II.třída OP mistrovské Tatenice
13 FC Jiskra Žichlínek/Tatenice so 25.4. 13:30 I. třída dorostu sk. B mistrovské Červená Voda
19 Verměřovice FC Jiskra so 25.4. 17:00 I.B třída mistrovské Verměřovice
10 FC Jiskra Linhartice/Boršov pa 1.5. 16:00 I. třída dorostu sk. B mistrovské Červená Voda
14 Rybník FC Jiskra so 2.5. 14:00 I. třída dorostu sk. B mistrovské Rybník
20 Těchonín FC Jiskra B so 2.5. 16:00 II.třída OP mistrovské Těchonín - Celné
16 FC Jiskra Vraclav/Zámrsk ne 3.5. 14:30 starší žáci mistrovské Králíky
20 FC Jiskra Ústí nad Orlicí B ne 3.5. 17:00 I.B třída mistrovské Králíky
12 Albrechtice u Lanškrouna FC Jiskra st 6.5. 17:00 starší žáci mistrovské Albrechtice u Lanškrouna
15 FC Jiskra Jaroměřice/Městečko Trnávka so 9.5. 13:30 I. třída dorostu sk. B mistrovské Červená Voda
21 FC Jiskra B Semanín so 9.5. 16:00 II.třída OP mistrovské Červená Voda
21 Čistá FC Jiskra so 9.5. 17:00 I.B třída mistrovské Čistá
17 Rybník FC Jiskra so 9.5. 14:00 starší žáci mistrovské Rybník
18 FC Jiskra Radiměř so 16.5. 14:30 starší žáci mistrovské Králíky
16 Dolní Třešňovec FC Jiskra so 16.5. 15:00 I. třída dorostu sk. B mistrovské Dolní Třešňovec
22 FC Jiskra Řetová so 16.5. 17:00 I.B třída mistrovské Králíky
22 Dolní Dobrouč FC Jiskra B so 17.5. 16:00 II.třída OP mistrovské Dolní Dobrouč
23 FC Jiskra B Brandýs nad Orlicí so 23.5. 16:00 II.třída OP mistrovské Červená Voda
19 Rudoltice FC Jiskra ne 24.5. 13:30 starší žáci mistrovské Rudoltice
23 Morašice FC Jiskra ne 24.5. 17:00 I.B třída mistrovské Morašice
16 Rudoltice FC Jiskra st 27.5. 18:00 II.třída OP mistrovské Rudoltice
18 Staré Město/Třebářov FC Jiskra so 30.5. 14:45 I. třída dorostu sk. B mistrovské Staré Město
20 FC Jiskra Žichlínek ne 31.5. 14:30 starší žáci mistrovské Králíky
24 Sopotnice FC Jiskra B ne 31.5. 17:00 II.třída OP mistrovské Sopotnice
24 FC Jiskra Polička B ne 31.5. 17:00 I.B třída mistrovské Králíky
25 FC Jiskra B Sloupnice so 6.6. 16:00 II.třída OP mistrovské Červená Voda
25 Dlouhá Loučka FC Jiskra so 6.6. 17:00 I.B třída mistrovské Dlouhá Loučka
17 FC Jiskra Kunčina/Mladějov ne 7.6. 11:30 I. třída dorostu sk. B mistrovské Červená Voda
21 Tatenice FC Jiskra ne 7.6. 10:00 starší žáci mistrovské Tatenice
26 Boříkovice FC Jiskra B so 13.6. 16:00 II.třída OP mistrovské Boříkovice
22 FC Jiskra Dolní Čermná ne 14.6. 14:30 starší žáci mistrovské Králíky
26 FC Jiskra Libchavy ne 14.6. 17:00 I.B třída mistrovské Králíky
14 Lanškroun B FC Jiskra so 20.6. 10:15 I.B třída mistrovské Lanškroun