Dolní Čermná - FC Jiskra 2008 B 1:6 (1:2)

B musžtvo odcestovalo na půdu průběžně prvního celku tabulky okresního přeboru III. třídy do Dolní Čermné. Domácí se dostali do vedení z ojediné šance, kterou využili na výbornou. V koncovce si dobře očínal domácí Bednář - 1:0. To však bylo ze strany Dolní Čermné vše. Hned z následující akce vyrovnal rychlonohý Patrik Roček na 1:1 a ve 28. min. dokázal ztrhnout vedení na naši stranu Míra Bednář - 1:2. Tento výsledek vytrval až do poločasové přestávky.

Druhá půle byla zcela v režii našich hráčů. Ve 47. min. zvýšil svojí druhou brankou na 1:3 Míra Bednář, na kterého navázal v 57. min. Franta Vágner - 1:4. Hostující tým se dále fotbalem bavil. V 79. min. uzavřel hattrick Míra Bednář, který již zvyšoval na 1:5. Tečku za povedeným utkáním z naší strany udělal střídající Honza Ptáček, který stanovil konečné skóre zápasu na 1:6.

Dolní Čermná - FC Jiskra 2008 B 1:6 (1:2) Branky: 12. Bednář Mar. - 28., 47. a 79. Bednář Mir., 13. Roček, 57. Vágner, 89. Ptáček. Rozhodčí: Mitlener Jakub (Česká Třebová) - Ondráš Jakub (Česká Třebová), Doleček Jiří (Ústí nad Orlicí). ŽK: 1:1. Diváků: 50. Stadión: Dolní Čermná.

Sestava FC Jiskry B: Nosek Václav - Ščambura Maxmilián, Hnátnický Martin, Žabka Rudolf, Ďuriš Martin (73. Ptáček Jan), Dzura Jakub, Remiáš Roman, Dvořáček Vojtěch (65. Krejsa Ondřej), Bednář Miroslav, Vágner František (69. Ježek Martin), Roček Patrik (60. Kos Matěj).