FC Jiskra 2008 B - Sokol Těchonín 4:0 (0:0)

Domácí B mužstvo chtělo odčinit nepovedené utkání z minulého týdne, což se jim podařilo na jedničku. Těchonínští však přijeli bojovat, i když papírový favorit byl jednoznačně domácí tým. V prvním poločase k překvapení všech diváci viděli poměrně vyrovnaný fotbal. Naši hráči si sice vytvořili několik slibných brankových příležitostí, ale v koncovce to správně nelepilo. I proto výsledek do kabin skončil nerozhodně 0:0.

Druhá půle však byla už v režii našich fotbalistů. Hostům pozvolna docházely síly. V 59. min. pak poprvé rozveselil domácí příznivce Kuba Pasker, který vstřelil branku na 1:0. Od tohoto okamžiku se Těchonín doslova bránil, co mu síly stačily. V 66. min. pak nedokázali zabránit druhé brance Kuby Paskera, který vnesl na domácí kopačky potřebný klid. V 73. min. zvyšuje svojí třetí brankou na 3:0 a o čtyři minuty později dokonce přidává i čtvrtý gól, čímž uzavřel nejen svoji střeleckou chuť, ale stanovil také konečný výsledek tohoto zápasu na 4:0.

FC Jiskra 2008 B - Sokol Těchonín 4:0 (0:0) Branky: 59., 66., 73. a 77. Pasker. Rozhodčí: Sládeček Dominik (Česká Třebová) - Doleček Jiří (Ústí nad Orlicí), Kolář Daniel (Česká Třebová). ŽK: 1:0. Diváků: 123. Stadión: Červená Voda.

Sestava FC Jiskry B: Nosek Václav - Kopecký Jaroslav (78. Dvořáček Vojtěch), Dušek Filip (65. Krejsa Ondřej), Dvořáček Jan (58. Ježek Martin), Remiáš Roman, Hnátnický Martin, Dzura Jakub, Ďuriš Martin (70. Kos Matěj), Ptáček Jan (56. Bednář Miroslav), Pasker Jakub, Vágner František.