FC Jiskra 2008 - FK Letohrad B 2:4 (2:2)

Čtvrté utkání v tomto ročníku a znovu porážka. Hráči FC Jiskry zatím nenašli recept, jak se dostat k bodům do tabulky, které jim značně chybí. Do utkání s Letohradskou rezervou šli odhodlaně, ovšem bolest úvodních minut opět zaúřadovala. Hosté se již v 7. min. dostali do vedení a do značné míry svázali našim hráčům nohy. V 15. min. se podařilo Martinu Matoulkovi vyrovanat na 1:1, ale to bylo vše. V 36. min. si hosté vstřelili vlastní branku, která je zdravě nabudila k dalšímu výkonu. Do šaten pak dokázal vyrovnat hostující Shymchyshyn na 2:2.

Druhý poločas se znovu nepodařil. I když jsme si vypracovali několik slibných brankových možností, byli to znovu hosté, kteří tvrdě trestali. V 64. min. dostal Letohrad do vedení svojí druhou brankou Shymchyshyn - 2:3. Snaha o vyrovnání vycházela na prázdno a pověstné nedáš - dostaneš, vyšlo zcela přesně. V 83. min. upravil na 2:4 hostující Dunas a rozhodl o třech bodech pro hosty. Naši stále čekají na první výhru, ba co hůř i na první body do tabulky.

FC Jiskra 2008 - FK Letohrad B 2:4 (2:2) Branky: 15. Matoulek M., 36. vlastní (Dušek P.) - 7. a 83. Dunas, 44. a 64. Shymchyshyn. Rozhodčí: Lukášek Jiří (Kameničky) - Kodýdek Tomáš (Vysoké Mýto), Popp Lukáš (Vysoké Mýto). ŽK: 1:1. Diváků: 120. Stadión: Králíky.

Sestava FC Jiskry: Vyšohlíd René - Uhlíř Karel, Dušek Josef (71. Ščambura Maxmilián), Zach Pavel, Vágner František, Skoták David, Ďuriš Martin (86. Dzura Jakub), Dušek Filip (65. Zezulka Zdenek), Hnátnický Martin (54. Hnátnický Petr), Roček Patrik (79. Wawrzyczek Jan), Matoulek Martin.