FC Jiskra 2008 - FK Proseč 0:0 (0:0)

Na lehce promáčeném trávníku v Králíkách bylo k vidění utkání 17. kola krajské I. A třídy, kdy k nám přicestoval tým ze vzdálené Proseče. Naši fotbalisté se nacházejí v tabulce v sestupovém pásmu, a proto je pro nás zisk každého bodu velmi důležitý. Utkání začalo velmi vyrovnaným fotbalem, který se odehrával převážně ve střední části hrací plochy. Obě mužstva bojovala o každý centimetr a z ojedinělých brankových příležitostí prověřovala pozornost obou gólmanů. Naši hráči si vytvořili zajímavé šance, ale v koncovce vždy chybělo kousek štěstí. Poločas tedy skončil bez branek.

Druhá půle se nesla ve stejném duchu hry. Naši hráči se snažili o kombinovaný fotbal, hosté pak využívali dlouhých nakopávaných míčů za naši obranu. Ovšem opět bez brankového zakončení. V závěrečné čtvrthodince pak hosté motali našim hráčům hlavy, ale jistota v podání Rendy Vyšohlída v brance nepřipustila žádný míč, který bychom lovili ze sítě. Utkání tak pozvolna směřovalo k remíze 0:0, což se nakonec stalo skutečností. Závěrem je na místě také pochválit a poděkovat celé trojici rozhodčích, za velmi dobrý výkon v tomto utkání. Po skončení sezóny pak uvidíme, jak důležitý bude tento získaný bod s týmem na čtvrtém místě tabulky.

FC Jiskra 2008 - FK Proseč 0:0 (0:0) Rozhodčí: Zeman Josef (Holice) - Rázek Stanislav (Sezemice), Štancel Miroslav (Dolní Roveň). ŽK: 1:3. Diváků: 160. Stadión: Králíky.

Sestava FC Jiskry: Vyšohlíd René - Hnátnický Martin, Ježek Josef, Zach Pavel, Kaplan Robin, Dušek Filip (69. Ščambura Maxmilián), Skoták David (81. Pirkl Jiří), Dvorský Dan, Roček Patrik (59. Matoulek Martin), Hnátnický Petr (59. Ďuriš Martin), Vyšohlíd Tomáš.