FK Letohrad B - FC Jiskra 2008 1:2 (0:1)

FC Jiskra 2008 odcestovala v pouťovém víkendu do Letohradu, kde poměřila v rámci 23 kola krajské I. A třídy síly s domácím B týmem. K vidění byl rychlý kombinační fotbal, který bavil všechny přítomné diváky. Oba týmy se snažili během prvního poločasu o co nejrychlejší vstřelení branky, což se však nedařilo. Přesto zajímavé šance na obou stranách pozvolna přibývaly a brankáři hájící svoje svatyně se vůbec nenudili. Tou nejzásadnější herní situací byla ta ze 43. min., kdy dostal míč na své kopačky kapitán týmu Jiskry Tomáš Vyšohlíd, jenž svoji šanci proměnil na výbornou - 0:1. Branka do šatny lehce domácí zaskočila, ale v žádném případě nic nevzdávali.

Druhá půle začala opět aktivně z obou stran. Bojovalo se na celé hrací ploše o každý míč. Domácí díky zvýšené aktivitě byli časdtěji na míči, ale vyložené šance si nevytvářeli. Z chyb čerpal pak hostující celek, který však nedokázal žádné zaváhání využít v další branku. Závěr utkání byl ale velmi pikantní. Nejprve se podařilo domácím vyrovnat v 86. Shymchyshynem, což vnášelo do nešeho týmu určité sklamání. Přesto hráči nic nezabalili a makali až do závěrečného hvizdu. V nastavených třech minutách pak sudí Hořínek nařídil pokutový kop. K míči se postavil Dan Dvorský, na něhož byl kladen určitý tlak. On si však s napínavou situací poradil výborně a penaltu proměnil, čímž získal pro Jiskru tři důležité body za výhru 1:2.

FK Letohrad B - FC Jiskra 2008 1:2 (0:1) Branky: 86. Shymchyshyn - 43. Vyšohlíd T., 90.+3. z PK Dvorský. Rozhodčí: Hořínek Lukáš (Hradec nad Svitavou) - Kovář Matouš (Svitavy), Hájek Michal (Svitavy). ŽK: 3:1. Diváků: 90. Stadión: Letohrad.

Sestava FC Jiskry: Vyšohlíd René - Hnátnický Martin, Ježek Josef, Zach Pavel, Kaplan Robin, Dvorský Dan, Vyšohlíd Tomáš, Skoták David (88. Halanič Radek), Dušek Filip (76. Dušek Josef), Ďuriš Martin (70. Zezulka Zdenek), Matoulek Martin.