Jiskra Ústí nad Orlicí B - FC Jiskra 2008 6:3 (1:1)

Třetím utkáním v krajské I. A třídě byl zájezd do Ústí nad Orlicí, kde se neočekával žádný převratný výsledek. Nakonec přítomní diváci viděli v hledišti neuvěřitelných devět branek. První poločas se hrál do jisté míry vyrovnaný fotbal, i když v některých zakončeních měli domácí větší příležitosti ke vstřelení branky, než-li naši hráči. Přesto na úvodní gól se čekalo až do 43. min., kdy se prosadil Martin Matoulek a otevřel skóre utkání – 0:1. Vedení však netrvalo dlouho. Ve 45. min. dokázal vyrovnat domácí Kočí a do kabin se odcházelo za stavu 1:1.

Co však následovalo v druhé půli je z hlediska fotbalu skoro neuvěřitelné. Než se hráči rozkoukali po hrací ploše, dostaneme dvě po sobě rychle jsoucí branky od Mikuleckého a Popeláře a rázem prohráváme 3:1. V 67. min. pak vstřelí snižující branku Jirka Šmolík, ale o čtyři minuty později je rozdíl skóre opět dvoubrankový. Tentokrát se prosadil ústecký Tchanturia a zvyšuje na 4:2. V 79. min. inkasujeme již po páté, kdy domácí Krátký nedal šanci Rendovi v bráně – 5:2. 86. min. pak přináší opět snížení nepříznivého výsledku na 5:3, kdy sudí Tůma nařídil pokutový kop, jenž proměnil Martin Matoulek. V poslední minutě zápasu pak uzavřel dnešní brankové hody domácí Rejda a stanovil tak výsledek na 6:3. Hráči FC Jiskry 2008 stále čekají na první body v novém ročníku, které by jim pomohli k odlepení se ze dna tabulky.

Jiskra Ústí nad Orlicí B – FC Jiskra 2008 6:3 (1:1) Branky: 45. Kočí, 47. Mikulecký, 48. Popelář, 71. Tchanturia, 79. Krátký, 90. Rejda – 43. a 86. z PK Matoulek, 67. Šmolík. Rozhodčí: Tůma Lukáš (Jaroměř) – Jureček Michal (Cotkytle), Svoboda Jan (Choceň). Delegát PKFS: Reinberg Pavel (Sezemice). ŽK: 4:2. Diváků: 80. Stadión: Ústí nad Orlicí.

Sestava FC Jiskry: Vyšohlíd René – Hnátnický Martin (83. Dzura Jakub), Uhlíř Karel, Zach Pavel, Kaplan Robin (62. Ďuriš Martin), Šmolík Jiří (68. Zezulka Zdenek), Dušek Filip (80. Žabka Rudolf), Skoták David, Roček Patrik, Vyšohlíd Tomáš, Matoulek Martin.