SK Sokol Prosetín - FC Jiskra 2008 2:0 (1:0)

Hráči FC Jiskry 2008 měli v tomto kole před sebou velmi těžký úkol, když odcestovali na půdu vedoucího celku tabulky do Prosetína. Ovšem výsledek ani předvedený výkon postavení těchto dvou celků v tabulce neodpovídal. V prvním poločase byl k vidění velmi vyrovnaný fotbal, kdy se bojovalo o každý centimetr na hrací ploše. Diváci dlouho čekali na brankovou příležitost, která přišla až v předposlední minutě. Bohužel pro naše barvy, domácí Vladimír Marek dokázal dostat svůj tým do vedení 1:0.

V druhé půli jsme se urputně snažili vyrovnat, ale to se nedařilo. V 53. min. musel předčasně do sprch střelec Marek, když obdržel druhou žlutou kartu a následně tedy červenou. Ani převaha jednoho muže v poli nám branku nepřinesla. Domácí pak uklidnil druhý gól, který vstřelil v 82. Vařejčko a rozhodl o bodech z tohoto utkání.

SK Sokol Prosetín - FC Jiskra 2008 2:0 (1:0) Branky: 44. Marek, 82. Vařejčko. Rozhodčí: Svědiroh Miroslav (Pardubice) - Bednář Robin (Chrudim), Kopecký Tomáš (Chrudim). ŽK: 3:1. ČK: 1:0 (53. Marek). Diváků: 140. Stadión: Prosetín.

Sestava FC Jiskry: Vyšohlíd René - Hnátnický Martin, Dvorský Dan, Zach Pavel, Kaplan Robin, Skoták David, Hnátnický Petr (81. Žabka Rudolf), Vyšohlíd Tomáš, Dušek Filip, Ďuriš Martin (8. Zezulka Zdenek), Matoulek Martin.