Sokol Klášterec nad Orlicí - FC Jiskra 2008 B 2:7 (2:2)

B mužstvo odcestovalo do Klášterce s jasným cílem, plně bodovat. Utkání sice skončilo velkým rozdílem, ale daná výhra se nerodila jednoduše. Naši hráči se delší minuty nemohli dostat do utkání, což pomohlo domácím, kteří otevřeli skóre utkání. V 17. min. se prosadil domácí Preclík - 1:0. Na odpověď z naší strany se čekalo do 37. min., kdy dokázal vyrovnat Matěj Kos. Před touto brankou musel nechtěně opustit hrací plochu Kuba Dzura, který utrpěl vážné zranění klíční kosti. Přejme mu co nejrychlejší uzdravení. V 39. min. pak překlopíme výsledek na naši stranu, když branka Míry Bednáře znamenala vedení 1:2. Domácí však dokázali do poločasu vyrovnat pohlednou střelou z kopaček Nečase - 2:2.

Druhá půle již byla v naší režii. V 54. min. opět dostává naše bravy do vedení svojí druhou brankou Míra Bednář, kdy mu asistoval Patrik Roček - 2:3. To samé se opakovalo o tři minuty později - 2:4. V 73. min. dokonce Míra Bednář svojí čtvrtou brankou zvyšuje na 2:5. V závěru dorážíme odevzdaného soupeře dvěma povedenýma góly Ondry Krejsy a stanovíme tak konečný výsledek utkání 2:7. V tabulce se tak naši hráči prozatím usadili na prvním místě.

Sokol Klášterec nad Orlicí - FC Jiskra 2008 B 2:7 (2:2) Branky: 17. Preclík, 45.+2. Nečas - 39., 54., 57. a 73. Bednář, 86. a 90. Krejsa, 37. Kos. Rozhodčí: Valášek František (Ústí nad Orlicí) - Koukol Martin (Ústí nad Orlicí), Šnajdar Štěpán (Dolní Dobrouč). ŽK: 2:3. Diváků: 140. Stadión: Klášterec nad Orlicí.

Sestava FC Jiskry B: Opravil Martin - Jireš Karel, Ščambura Maxmilián, Kopecký Jaroslav, Dvořáček Jan, Krejsa Ondřej, Hnátnický Martin, Ptáček Jan (70. Žabka Rudolf), Bednář Miroslav (76. Žofka Vojtěch), Kos Matěj, Dzura Jakub (33. Roček Patrik - 70. Dvořáček Vojtěch).