Sokol Verměřovice - FC Jiskra 2008 B 6:1 (2:1)

Do Verměřovic jsme odcestovali s velmi mladou sestavou, což se odrazilo především v druhém poločase na konečném výsledku. Na hřišti malých rozměrů, což našim hráčům nikdy nevyhovovalo, jsme s domácími fotbalisty drželi krok pouze v první půli. I přes brzkou inkasovanou branku ze sedmé minuty dokázali naši hráči značně znepříjemňovat domácím hry a výsledkově je nepouštěli do žádného trháku. Verměřovičtí dokázali zvýšit ve 23. min. Duškem na 2:0, ale Míra Bednář v závěru poločasu snížil na 2:1, což vedlo stále k otevřené partii.

Bohuže po změně stran jsme úplně odešli. Několik individuálních chyb, vyloučení Rudy Žabky po dvou žlutých kartách a nejisté obranné zákroky znamenali jediné, že z tohoto zápasu si body neodvezeme. Skóre narůstalo závratně rychle. Zastavilo se až na výsledku 6:1. Nepovedené utkání je za námi a naši hráči se musí dívat dopředu, kdy čekáme za týden v Červené Vodě tým z Těchonína.

Sokol Verměřovice - FC Jiskra 2008 B 6:1 (2:1) Branky: 7. Krulikovský, 23. Dušek, 50. Chuluuntsetseg, 56. Smejkal, 75. Nastoupil, 83. Ryšavý - 45. Bednář. Rozhodčí: Sládeček Dominik (Česká Třebová) - Juřica Tomáš (Choceň), Klazar Ondřej (Rybník). ŽK: 0:3. ČK: 0:1 (69. Žabka). Diváků: 100. Stadión: Verměřovice.

Sestava FC Jiskry B: Nosek Václav - Kopecký Jaroslav, Dvořáček Jan, Žabka Rudolf, Jireš Karel (55. Krejsa Ondřej), Hnátnický Martin, Remiáš Roman, Dzura Jakub, Bednář Miroslav (73. Maleček Šimon), Pasker Jakub, Kos Matěj (64. Ptáček Jan).