Mistrovské utkání žáků FC Jiskra 2008 - Libchavy

Na začátek nové sezony se týmy starších a mladších žáků střetly s Libchavami.

Starší žáci

Na samotných hráčích bylo vidět, že se podzimní části nemohli dočkat a s chutí se pustili do provětrávání hostující obrany. I přes všechnu snahu se nepodařilo vstřelit výborně chytajícímu brankáři Svatošovi branku. Až při nařízení pokutového kopu se padařilo Filipu Duškovi vstřelit úvodní branku.

Po poločase se hned v 38. minutě podařilo skŕovat Janu Brůnovi a v 50. minutě poslal hlavou míč do sítě Jakub Dzura. Hostím se podařilo v samotném závěru snížit na konečných 3:1 z přímého kopu a tento stav zústal až do závěrečného hvizdu.

FC Jiskra 2008 - Libchavy 3:1 (1:0). Branky: 25. Dušek Filip, 38. Brůna Jan, 50. Dzura Jakub. Rozhodčí: Macek Otmar. ŽK: 1:0. Diváků: 150. Stadión: Králíky.

Sestava FC Jiskry 2008: Kočí Filip, Zezulka Zdenek, Wawrzyczek Jan, Ješina Ondřej, Čermák Jakub, Hlavová Eva, Látal Jakub (K), Dušek Filip, Dzura Jakub, Brůna Jan, Chromek Adam; Jurka Tomáš, Kostúr Tomáš, Krejsa Ondřej, Pekárek Josef,

Mladší žáci

Vstup do nové sezony mladším žákům nevyšel podle plánu. Pro většinu hráčů znamená nová sezona přesun z měnších hřišť na velké plochy a jiná pravidla, než tomu bylo ve starší přípravce. Celkový stav 7:0 mluví za vše.

FC Jiskra 2008 - Libchavy 0:7 (0:5). Branky: 6., 46., 50. Henderson Craig Gordon, 17. Aubus Martin, 12., 29. Dostál Jan, 30. Holub Lukáš. Rozhodčí: Macek Otmar. Diváků: 80. Stadión: Králíky.

Sestava FC Jiskry 2008: Dostálová Dominika, Kočí Filip, Krejsa Ondřej, Látal Jakub (K), Linhart Vít, Mucha David, Novák Daniel, Ferenc Josef, Valach Marek, Bartik Jan