Muži

 

19.9.2021

FC Jiskra 2008 B - FK Spartak Choceň B 0:5 (0:3)

B mužstvo poprvé v této sezóně prohrálo, tentokrát s favoritem OP III.třídy
Více
18.9.2021

Sokol Rosice nad Labem - FC Jiskra 2008 1:0 (0:0)

A mužstvo FC Jiskry překvapivě podlehlo poslednímu celku tabulky I.A třídy
Více
12.9.2021

Sokol Dolní Třešňovec - FC Jiskra 2008 B 1:5 (0:1)

V okresním přeboru III.třídy je naše B mužstvo stále bez ztráty jediného bodu
Více
12.9.2021

FC Jiskra 2008 - Sokol Dolní Újezd 0:2 (0:1)

V sedmém kole krajské I.A třídy nedokázalo naše A mužstvo doma bodovat
Více
6.9.2021

FC Jiskra 2008 B - Tatran Lichkov 2:1 (0:1)

Okresní přebor III.třídy pokračoval další výhrou našeho B týmu
Více
5.9.2021

SK Polička - FC Jiskra 2008 0:2 (0:1)

A mužstvo FC Jiskry 2008 přivezlo z utkání I.A třídy v Poličce tři body
Více
30.8.2021

1. FC Žamberk - FC Jiskra 2008 2:0 (1:0)

A mužstvo zajíždělo v rámci 4. kola I.A třídy do Žamberka
Více
28.8.2021

FC Jiskra 2008 B - Sokol Libchavy B 4:1 (1:0)

I po čtvrtém kole okresního přeboru III. třídy FC Jiskra B stále bez porážky
Více
23.8.2021

FC Jiskra 2008 - SK Lázně Bohdaneč 1:4 (1:2)

Třetí utkání v I.A třídě se domácím nepodařilo - favorit předvedl svoji kvalitu
Více
23.8.2021

1. FC Žamberk B - FC Jiskra 2008 B 3:4 (2:4)

B mužstvo zatím stoprocentní v okresním přeboru III. třídy
Více
15.8.2021

Jiskra Ústí nad Orlicí B - FC Jiskra 2008 0:1 (0:0)

Druhé utkání A mužstva v I.A třídě opět vítězně
Více
14.8.2021

FC Jiskra 2008 B - Sokol Helvíkovice 4:2 (3:2)

První domácí utkání nového ročníku okresního přeboru III. třídy
Více
7.8.2021

FC Jiskra 2008 - FK Letohrad B 3:1 (2:0)

Úvodní utkání A mužstva v krajské I.A třídě dopadlo na výbornou
Více
7.8.2021

Fotbal Žichlínek B - FC Jiskra 2008 B 1:2 (0:0)

Vstup do okresního přeboru III.třídy se B týmu podařil ziskem tří bodů
Více
2.8.2021

FC Jiskra 2008 B - Dolní Čermná 2:1 (nedohráno)

Poslední přátelské utkání před začátkem mistrovské soutěže nebylo dohráno
Více
31.7.2021

Jablonné nad Orlicí - FC Jiskra 2008 7:1 (2:1)

A mužstvo si v nekompletní sestavě odvezlo z přátelského utkání vysokou porážku
Více
24.7.2021

FC Jiskra 2008 B - Baník Staré Město pod Sněžníkem 8:10 (3:2)

Ani B mužstvu FC Jiskry 2008 se nepodařilo vyhrát. Na stadiónu v Červené Vodě podlehli v přátelském utkání soupeři v divoké přestřelce 8:10
Více
21.7.2021

FC Jiskra 2008 - 1. FC Žamberk 1:3 (0:0)

Přátelské utkání A mužstva FC Jiskry 2008 s tradičním soupeřem ze Žamberka bylo k vidění ve středu na stadiónu v Králíkách
Více
4.7.2021

FC Jiskra 2008 B - Sokol Boříkovice 8:4 (4:2)

Závěrečným utkáním bylo rozhodnuto o umístění týmů
Více
2.7.2021

Tatran Písařov - FC Jiskra 2008 B 2:3 (2:2)

V příjemné atmosféře sehrálo B mužstvo FC Jiskry 2008 přátelské utkání s domácím Písařovem
Více
1.7.2021

Starostův pohár Sokol Těchonín - Tatran Lichkov

Předposlední utkání série zápasů se odehrál vyjímečně na hřišti v Těchoníně
Více
27.6.2021

Starostův pohár Sokol Těchonín - Sokol Boříkovice

Čtvrtým zápasem pokračoval program O pohár starostů v Červené Vodě
Více
27.6.2021

Fotbal Žichlínek - FC Jiskra 2008 1:4 (0:3)

FC Jiskra 2008 odcestovala k přípravnému utkání na půdu Žichlínka
Více
20.6.2021

O pohár starostů v Červené Vodě - pokračování série zápasů

Lichkov poměřil síly s Boříkovicemi bez branek, domácí tým FC Jiskry 2008 B pak přehrál Těchonín
Více
13.6.2021

FC Jiskra 2008 B - Tatran Lichkov 2:1 (0:1)

První utkání ze série zápasů O pohár starostů vyhrál tým FC Jiskry 2008 B
Více
13.6.2021

FC Jiskra 2008 - Jablonné nad Orlicí 1:3 (0:2)

Přátelské utkání A mužstva FC Jiskry 2008 v Králíkách
Více
10.6.2021

Přátelská utkání A mužstva FC Jiskry 2008

Díky volným termínům v měsíci červnu, sehraje A mužstvo tato přátelská utkání
Více
3.6.2021

XI. ročník O pohár starostů

Díky pandemii Covidu-19 letošní model poháru jinak
Více
21.5.2021

Jedenáct zásad pro sehrání přátelských zápasů

Generální sekretář JUDr. Jan Pauly z FAČR zaslal všem oddílům manuál k sehrání přátelských zápasů během června 2021
Více
2.5.2021

FC Jiskra 2008 má zastoupení v okresních komisích

Po zvolení vedení okresního fotbalového svazu došlo na tvorbu jednotlivých komisí
Více
25.4.2021

Krajský fotbalový svaz s novými tvářemi

Na řádné volební valné hromadě byl zvolen nový předseda a výkonný výbor
Více
11.4.2021

Okresní fotbalový svaz má nové vedení

Delegáti valné hromady zvolili pro nadcházející čtyři roky nové vedení OFS
Více
13.10.2020

Sokol Libchavy B - FC Jiskra B 2:1 (1:0)

Mistrovské utkání mužů OP III. třída - 11.10.2020 15:00 hod.
Více
5.10.2020

FC Jiskra B - Sokol Těchonín 10:0 (7:0)

Mistrovské utkání mužů OP III. třída - 03.10.2020 15:00 hod.
Více
5.10.2020

Sokol Rosice nad Labem - FC Jiskra 4:1 (1:1)

Mistrovské utkání mužů I.A třída - 26.09.2020 15:30 hod.
Více
5.10.2020

FC Jiskra - Sokol Tatenice 3:3 (2:1) PK: 5:4

Mistrovské utkání mužů I.A třída - 04.10.2020 15:00 hod.
Více
5.10.2020

FC Jiskra C - Sokol Tatenice B 1:1 (0:1) PK: 4:5

Mistrovské utkání mužů OP III. třída - 27.09.2020 15:30 hod.
Více
5.10.2020

Sokol Dolní Třešňovec - FC Jiskra C 0:1 (0:0)

Mistrovské utkání mužů OP III. třída - 04.10.2020 15:00 hod.
Více
21.9.2020

FC Jiskra B - 1.FC Žamberk B 5:1 (2:1)

Mistrovské utkání mužů OP III. třída - 19.09.2020 15:30 hod.
Více
21.9.2020

AFK Kunvald - FC Jiskra C 1:8 (1:2)

Mistrovské utkání mužů OP III.třída - 19.09.2020 15:30 hod.
Více
21.9.2020

FC Jiskra - SK Polička 4:1 (2:1)

Mistrovské utkání mužů IA. třída - 20.09.2020 16:00 hod.
Více
14.9.2020

FK Kerhartice - FC Jiskra B 3:2 (2:1)

Mistrovské utkání mužů OP III. třída - 12.09.2020 16:00 hod.
Více
14.9.2020

FC Jiskra C - Sokol Boříkovice 2:2 (1:0 - PK 3:2)

Mistrovské utkání mužů OP III. třída - 12.09.2020 16:00 hod.
Více
14.9.2020

SK Zámrsk - FC Jiskra 3:1 (2:1)

Mistrovské utkání mužů I.A třída - 06.09.2020 17:00 hod.
Více
14.9.2020

SK Vysoké Mýto B - FC Jiskra 8:1 (4:0)

Mistrovské utkání mužů I.A třída - 12.09.2020 16:30 hod.
Více
6.9.2020

FC Jiskra C - FK Kerhartice 2:1 (1:1)

Mistrovské utkání mužů OP III. třída - 05.09.2020 16:00 hod.
Více
5.9.2020

Sokol Helvíkovice - FC Jiskra B 3:3 (2:2) pk: 4:5

Mistrovské utkání mužů OP III. třída - 05.09.2020 16:00 hod.
Více
31.8.2020

Luková - FC Jiskra C 0:3 (0:1)

Mistrovské utkání mužů OP III.třída - 30.08.2020 16:00 hod.
Více
31.8.2020

FC Jiskra - FC Libišany 3:4 (0:4)

Mistrovské utkání mužů IA. třída - 30.08.2020 17:00 hod.
Více
30.8.2020

FC Jiskra B - Tatran Lichkov 4:2 (2:1)

Mistrovské utkání mužů OP III. třída - 29.08.2020 16:00 hod.
Více
23.8.2020

Sokol Dolní Třešňovec - FC Jiskra B 0:10 (0:3)

Mistrovské utkání mužů OP III.třída - 23.08.2020 16:30 hod.
Více
23.8.2020

FC Jiskra C - Sokol Libchavy B 3:2 (2:2)

Mistrovské utkání mužů OP III.třída - 22.08.2020 16:30 hod.
Více
23.8.2020

Jiskra Ústí nad Orlicí B - FC Jiskra 8:1 (4:0)

Mistrovské utkání mužů I.A třída - 23.08.2020 17:00 hod.
Více
17.8.2020

FC Jiskra - FK Letohrad B 3:3 (1:1) - PK 0:3

Mistrovské utkání mužů IA. třída - 16.08.2020 17:00 hod.
Více
17.8.2020

FC Jiskra B - Sokol Tatenice B 8:3 (4:2)

Mistrovské utkání mužů OP III.třída - 15.08.2020 16:00 hod.
Více
17.8.2020

Načešice - FC Jiskra 3:2 (2:2)

Mistrovské utkání mužů IA.třída - 08.08.2020 17:00 hod.
Více
17.8.2020

FC Jiskra C - Fotbal Žichlínek B 1:3 (0:1)

Mistrovské utkání mužů OP III.třída - 09.08.2020 17:00 hod.
Více
17.8.2020

Sokol Těchonín - FC Jiskra C 0:3 (0:1)

Mistrovské utkání mužů OP III.třída - 15.08.2020 16:00 hod.
Více
10.8.2020

Turnaj O pohár starostů obcí

za účasti Tatranu Lichkova, FC Jiskry 2008 B, Sokola Boříkovice a Sokola Těchonín - 01.08.2020
Více
8.8.2020

AFK Kunvald - FC Jiskra B 1:6 (0:4)

Mistrovské utkání mužů OP III.třída - 08.08.2020 16:00 hod.
Více
26.7.2020

Přátelské utkání muži B - 26.07.2020 16:00 hod.

FC Jiskra B - 1.FC Žamberk B 5:2 (2:0)
Více
24.7.2020

Přátelské utkání muži B - 24.07.2020 18:00 hod.

Sokol Štíty - FC Jiskra B 4:2 (3:0)
Více
11.7.2020

Přátelské utkání muži B - 10.07.2020 18:00 hod.

FC Jiskra B - Tatran Písařov 4:2 (3:1)
Více
4.7.2020

Přátelské utkání muži B - 04.07.2020 17:00 hod.

FC Jiskra B - FK Dolní Dobrouč 6:1 (3:0)
Více
14.6.2020

Přátelské utkání muži B - 14.06.2020 16:00 hod.

Baník Staré Město pod Sněžníkem - FC Jiskra B
Více
31.5.2020

Přátelské utkání muži B - 31.05.2020 16:00 hod.

FC Jiskra B - Jablonné nad Orlicí 1:6 (0:2)
Více
15.5.2020

Slavnostní poklepání Pamětního kamene

Slavnostní poklepání Pamětního kamene
Více
15.3.2020

Přerušení soutěží

Přerušení soutěží
Více
8.3.2020

Přátelské utkání muži B - 08.03.2020 14:00 hod.

FC Jiskra B - Fotbal Žichlínek B 0:1 (0:0)
Více
24.2.2020

Přátelské utkání muži B - 23.02.2020 10:00 hod.

FC Jiskra B - Radiměř 7:5 (0:3)
Více
18.2.2020

Přátelské utkání muži B - 16.02.2020 12:00 hod.

FC Jiskra B - Sokol Verměřovice 2:3 (1:0)
Více
9.2.2020

Přátelské utkání muži B - 08.02.2020 16:00 hod.

FC Jiskra B - Tatran Písařov 0:3 (0:1)
Více
4.2.2020

Přátelské utkání muži B - 02.02.2020 14:00 hod.

FC Jiskra B - FK Mistrovice 3:0 (0:0)
Více
14.9.2019

Mistrovské utkání muži B

Sokol Helvíkovice - FC Jiskra B 5:2 (1:1)
Více
7.9.2019

Mistrovské utkání muži B

AFK Kunvald - FC Jiskra B 1:4 (1:2) - 07.09.2019
Více
4.9.2019

Mistrovské utkání muži B

Luková - FC Jiskra B 1:1 (0:1) pk: 2:0 - 25.08.2019
Více
4.9.2019

Mistrovské utkání muži B

FK Kerhartice - FC Jiskra B 4:5 (0:2) - 31.08.2019
Více
4.9.2019

Pohárové utkání mužů

FC Jiskra - Sokol Moravany 2:7 (1:4) - 04.09.2019
Více
2.8.2019

Přátelské utkání mužů

Sokol Malá Morava - FC Jiskra B 2:6 (1:3)
Více
2.8.2019

Přátelské utkání mužů

FC Jiskra - FK Letohrad B 3:4 (2:3)
Více
2.8.2019

Přátelské utkání mužů

FC Jiskra B - 1.FC Žamberk B 2:4 (1:2)
Více
25.7.2019

Přátelské utkání mužů

FC Jiskra - 1.FC Žamberk 1:1 (1:0)
Více
18.6.2019

Mistrovské utkání muži B

TJ Sokol České Heřmanice - FC Jiskra 2008 B 11:0 (6:0)
Více
18.6.2019

Mistrovské utkání muži A

Lanškroun B - FC Jiskra 4:3 (2:0)
Více
18.6.2019

Mistrovské utkání muži B

FC Jiskra B - Dolní Čermná 3:2 (0:2)
Více
18.6.2019

Mistrovské utkání mužů A

FC Jiskra 2008 A - Opatovec 4:1 (2:0)
Více
2.6.2019

Mistrovské utkání muži A

FC Jiskra - Tatenice 2:3 (0:1)
Více
2.6.2019

Mistrovské utkání muži B

Sopotnice - FC Jiskra B 3:5 (2:3)
Více
27.5.2019

Mistrovské utkání muži B

FC Jiskra B - Jehnědí 2:5 (2:1)
Více
27.5.2019

Mistrovské utkání muži A

Žichlínek- FC Jiskra 2:3 (1:3)
Více
22.5.2019

Mistrovské utkání muži B

Albrechtice - FC Jiskra B 5:2 (1:1)
Více
22.5.2019

Mistrovské utkání muži A

FC Jiskra - Sokol Janov 4:1 (2:0)
Více
15.5.2019

Mistrovské utkání muži B

FC Jiskra B - SK Rybník 0:0 (0:0) PK: 6:7
Více
15.5.2019

Mistrovské utkání muži A

Semanín - FC Jiskra 1:3 (1:1)
Více
5.5.2019

Mistrovské utkání muži A

FC Jiskra - Sokol Libchavy 2:3 (1:2)
Více
5.5.2019

Mistrovské utkání muži B

Sokol Klášterec n.Orl. - FC Jiskra B 6:0 (4:0)
Více
28.4.2019

Mistrovské utkání muži A

Jablonné n.O. - FC Jiskra 1:3 (0:2)
Více
27.4.2019

Mistrovské utkání muži B

FC Jiskra B - Sokol Rudoltice 0:0 (0:0) PK: 1:3
Více
21.4.2019

Mistrovské utkání muži A

FC Jiskra - SK Sloupnice 1:1 (1:0) PK 5:4
Více
21.4.2019

Mistrovské utkání muži B

1.FC Žamberk B - FC Jiskra B 1:0 (0:0)
Více
14.4.2019

Mistrovské utkání muži A

Sokol Pomezí - FC Jiskra 1:5 (1:1)
Více
13.4.2019

Mistrovské utkání muži B

FC Jiskra B - FK Dolní Dobrouč 1:3 (1:0)
Více
8.4.2019

Mistrovské utkání muži B

FC Jiskra B - Sokol Verměřovice 5:4 (2:1) PK 7:6
Více
8.4.2019

Mistrovské utkání muži A

Dolní Újezd B - FC Jiskra 1:4 (0:2)
Více
31.3.2019

Mistrovské utkání muži B

Těchonín - FC Jiskra B 0:3 (0:0)
Více
31.3.2019

Mistrovské utkání muži A

FC Jiskra - Moravská Třebová B 5:4 (2:3)
Více
25.3.2019

Mistrovské utkání muži A

Řetová - FC Jiskra 0:5 (0:2)
Více
23.3.2019

Mistrovské utkání muži B

FC Jiskra B - Brandýs nad Orlicí 2:3 (2:2)
Více