Zápasy

Mládež
Mistrovský turnaj mladší přípravky - Rybník, FC Jiskra, Jablonné n.O., Dobříkov
27.4.2019 od 09:00
hřiště Rybník
Mládež
Mistrovský turnaj bambiny - FC Jiskra A+B, Lanškroun A+B
27.4.2019 od 09:30
hřiště Králíky
Mládež
starší žáci Moravany - FC Jiskra
27.4.2019 od 10:00
hřiště Moravany
Mládež
mladší žáci Moravany - FC Jiskra
27.4.2019 od 11:45
hřiště Moravany
Dorost
Vraclav - FC Jiskra/Žamberk
27.4.2019 od 16:00
hřiště Vraclav
Muži
FC Jiskra B - Rudoltice
27.4.2019 od 16:00
hřiště Červená Voda
Mládež
Mistrovský turnaj starší přípravky - FC Jiskra A+B, Dolní Čermná, Libchavy
28.4.2019 od 09:00
hřiště Králíky
Muži
Jablonné nad Orlicí - FC Jiskra
28.4.2019 od 16:30
hřiště Jablonné nad Orlicí
Mládež
Mistrovský turnaj mladší přípravky - FC Jiskra, Tatenice, Luková, Lanškroun
4.5.2019 od 09:00
hřiště Králíky
Mládež
Mistrovský turnaj bambiny - Rokytnice, FC Jiskra A+B, Letohrad
4.5.2019 od 09:30
hřiště Rokytnice
Mládež
Mistrovský turnaj starší přípravky - Česká Třebová, FC Jiskra A+B, Jablonné n.O.
5.5.2019 od 09:00
hřiště Česká Třebová
Mládež
starší žáci FC Jiskra - Třemošnice
5.5.2019 od 10:30
hřiště Králíky
Mládež
mladší žáci FC Jiskra - Třemošnice
5.5.2019 od 12:15
hřiště Králíky
Dorost
FC Jiskra/Žamberk - Kameničky
5.5.2019 od 14:30
hřiště Králíky
Muži
Klášterec - FC Jiskra B
5.5.2019 od 16:00
hřiště Klášterec n. O.
Muži
FC Jiskra - Libchavy
5.5.2019 od 17:00
hřiště Králíky
Mládež
Mistrovský turnaj starší přípravky - FC Jiskra B+A, Jablonné n.O., Česká Třebová
11.5.2019 od 09:00
hřiště Červená Voda
Mládež
Mistrovský turnaj mladší přípravky - Česká Třebová, Žichlínek, FC Jiskra, Dobříkov
11.5.2019 od 09:00
hřiště Česká Třebová
Mládež
starší žáci Přelovice - FC Jiskra
11.5.2019 od 09:30
hřiště Přelovice
Mládež
mladší žáci Přelovice - FC Jiskra
11.5.2019 od 11:15
hřiště Přelovice
Dorost
FC Jiskra/Žamberk - Horní Jelení
11.5.2019 od 14:30
hřiště Žamberk
Muži
FC Jiskra B - Rybník
11.5.2019 od 16:00
hřiště Červená Voda
Mládež
Mistrovský turnaj bambiny - Choceň, Ústí n.O., FC Jiskra A+B
12.5.2019 od 09:30
hřiště Choceň
Muži
Semanín - FC Jiskra
12.5.2019 od 16:00
hřiště Semanín
Mládež
Mistrovský turnaj mladší přípravky - FC Jiskra, Česká Třebová, Žichlínek, Lanškroun
18.5.2019 od 09:00
hřiště Králíky
Mládež
Mistrovský turnaj starší přípravky - Luková, FC Jiskra A+B, Sruby
18.5.2019 od 09:00
hřiště Luková
Mládež
Mistrovský turnaj bambiny - FC Jiskra B+A, Letohrad, Ústí n.O.
18.5.2019 od 09:30
hřiště Červená Voda
Muži
Albrechtice - FC Jiskra B
18.5.2019 od 16:00
hřiště Albrechtice
Mládež
starší žáci FC Jiskra - Libchavy
19.5.2019 od 09:30
hřiště Králíky
Mládež
mladší žáci FC Jiskra - Libchavy
19.5.2019 od 11:15
hřiště Králíky
Dorost
Ctětín - FC Jiskra/Žamberk
19.5.2019 od 14:30
hřiště Ctětín
Muži
FC Jiskra - Janov
19.5.2019 od 17:00
hřiště Králíky
Mládež
Mistrovský turnaj starší přípravky - FC Jiskra B+A, Dolní Čermná, Dolní Dobrouč
25.5.2019 od 09:00
hřiště Červená Voda
Mládež
starší žáci Lázně Bohdaneč - FC Jiskra
25.5.2019 od 09:30
hřiště Lázně Bohdaneč
Mládež
mladší žáci Lázně Bohdaneč - FC Jiskra
25.5.2019 od 11:15
hřiště Lázně Bohdaneč
Muži
FC Jiskra B - Jehnědí
25.5.2019 od 16:00
hřiště Červená Voda
Muži
Žichlínek - FC Jiskra
25.5.2019 od 17:00
hřiště Žichlínek
Mládež
Mistrovský turnaj mladší přípravky - Žichlínek, Rybník, FC Jiskra, Dobříkov
26.5.2019 od 09:00
hřiště Žichlínek
Mládež
Mistrovský turnaj bambiny - Žamberk, Lukavice, FC Jiskra A+B
26.5.2019 od 09:30
hřiště Žamberk
Dorost
FC Jiskra/Žamberk - Dolní Újezd
26.5.2019 od 14:30
hřiště Žamberk
Mládež
Mistrovský turnaj starší přípravky - FC Jiskra A+B, Dlouhoňovice, Dolní Čermná
1.6.2019 od 09:00
hřiště Králíky
Muži
FC Jiskra - Tatenice
1.6.2019 od 17:00
hřiště Králíky
Mládež
starší žáci FC Jiskra - Prosetín
2.6.2019 od 09:30
hřiště Králíky
Mládež
mladší žáci FC Jiskra - Prosetín
2.6.2019 od 11:15
hřiště Králíky
Dorost
Jaroměřice - FC Jiskra/Žamberk
2.6.2019 od 14:00
hřiště Jaroměřice
Muži
Sopotnice - FC Jiskra B
2.6.2019 od 17:00
hřiště Sopotnice
Dorost
FC Jiskra/Žamberk - Zaječice
8.6.2019 od 13:00
hřiště Červená Voda
Muži
FC Jiskra B - Dolní Čermná
8.6.2019 od 16:00
hřiště Červená Voda
Mládež
starší žáci Slatiňany - FC Jiskra
9.6.2019 od 09:30
hřiště Slatiňany
Mládež
mladší žáci Slatiňany - FC Jiskra
9.6.2019 od 11:15
hřiště Slatiňany
Muži
Lanškroun B - FC Jiskra
9.6.2019 od 17:00
hřiště Lanškroun
Muži
České Heřmanice - FC Jiskra B
15.6.2019 od 15:00
hřiště České Heřmanice
Mládež
starší žáci FC Jiskra - Žamberk
16.6.2019 od 09:30
hřiště Králíky
Dorost
Vitanov - FC Jiskra/Žamberk
16.6.2019 od 10:00
hřiště Vitanov
Mládež
mladší žáci FC Jiskra - Žamberk
16.6.2019 od 11:15
hřiště Králíky
Muži
FC Jiskra - Opatovec
16.6.2019 od 17:00
hřiště Králíky