TOPlist

Mistrovské utkání starších žáků
Jaroměřice - FC Jiskra 2:6 (0:3)

Starší žáci FC Jiskry 2008 odcestovali na půdu jednoho z nejvzdálenějších soupeřů - do Jaroměřic. Po dobrém výkonu dokázali přivést tři body za výhru 2:6.


FC Jiskra, 23.4.2016, více

Mistrovské utkání starších žáků FC Jiskra - Sokol Vraclav / SK Zámrsk 3:1 (1:0)

Starší žáci FC Jiskry 2008 / Sokola Boříkovice vstoupili do jarní části sezóny 2015/2016 výhrou nad souklubím Sokola Vraclav a SK Zámrsku 3:1.


FC Jiskra, 17.4.2016, více

Mistrovské utkání starších žáků
FC Jiskra - FK Sebranice 1:2 (1:0)

V posledním letošním utkání přivítala FC Jiskra 2008 na stadiónu v Králíkách první tým tabulky FK Sebranice. Po vyrovnaném průběhu zápasu nakonec body cestují k našemu soupeři, když prohráváme 1:2.


FC Jiskra, 1.11.2015, více

Mistrovské utkání starších žáků
Sokol Rudoltice - FC Jiskra 1:11 (0:5)

Starší žáci odcestovali o tomto víkendu ke svému předposlednímu utkání v podzimní části sezóny a to na půdu Sokola Rudoltice. Zde se našim fotbalistům dařilo a bez větších problémů vyhráli vysoko 1:11.


FC Jiskra, 25.10.2015, více

Mistrovské utkání starších žáků
FC Jiskra - Jablonné nad Orlicí 5:3 (2:2)

Starší žáci FC Jiskry 2008 v utkání žákovského derby s Jablonným nad Orlicí dokázali na stadiónu v Králíkách vyhrát 5:3 a v tabulce meziokresního přeboru se drží na třetím místě.


FC Jiskra, 18.10.2015, více

Mistrovské utkání starších žáků
Sokol Tatenice - FC Jiskra 0:0 (0:0) pk: 4:1

Starší žáci FC Jiskry 2008 odcestovali k dalšímu utkání okresního přeboru do Tatenic, kde během zápasu žádná branka nepadla a tak zápas skončil nerozhodně 0:0. V penaltovém rozstřelu se dařilo lépe domácím, kteří vyhráli 4:1.


FC Jiskra, 4.10.2015, více
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
Těchonín FC Jiskra so 28.4. 16:00
I.B třída , Těchonín - Celné, mistrovské
FC Jiskra Dolní Újezd ne 29.4. 11:30
I. třída dorostu sk. B , Červená Voda, mistrovské
FC Jiskra B Rudoltice ne 29.4. 14:00
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
FC Jiskra Borová út 1.5. 14:00
I. třída dorostu sk. B , Králíky, mistrovské
Borová FC Jiskra so 5.5. 14:00
I. třída dorostu sk. B , Borová, mistrovské
FC Jiskra Libchavy so 5.5. 17:00
I.B třída , Králíky, mistrovské
Žamberk B FC Jiskra B ne 6.5. 17:00
II.třída OP , Žamberk, mistrovské
FC Jiskra B Němčice út 8.5. 15:00
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Mistrovské utkání mladší žáci FC Jiskra B - Boříkovice Mistrovské utkání muži FC Jiskra B - Jehnědí
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovský turnaj mladší přípravka Červená Voda Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Jablonné n.o.
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie


akce


názevdat.čas
Mistrovské utkání mladších žáků so 28.4. 10:00
Rudoltice
Rudoltice - FC Jiskra A
Mistrovský turnaj mladší přípravka so 28.4. 09:00
Červená Voda
Účastníci: FC Jiskra, Dlouhoňovice, Rybník
Mistrovský turnaj starší přípravka so 28.4. 09:00
Dlouhoňovice
Účastníci: Dlouhoňovice, FC Jiskra, Jablonné n.O., Tatenice
Mistrovské utkání mladších žáků ne 29.4. 09:30
Červená Voda
FC Jiskra B - Dlouhoňovice
Mistrovské utkání mladších žáků 1.5. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Rudoltice
Mistrovské utkání mladších žáků so 5.5. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Lanškroun B
Mistrovský turnaj mladší přípravka so 5.5.
Jablonné n. O.
Účastníci: Jablonné n.O., FC Jiskra, Žichlínek A + B
Mistrovský turnaj starší přípravka so 5.5. 09:00
Řetová
Účastníci: Řetová, FC Jiskra, Dolní Čermná, Dolní Dobrouč

Evropská Unie - Operační program Zaměstnanost